Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan zavar, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar, hogy a párom nagyon sokszor felhozza, hogy milyen szexi az orvosa, vagy munkatársa, ha lát a tv ben egy szép színésznőt, egyből megjegyzi milyen dögös, meg az utcán lányok után fordul, miközben épp együtt sétálunk?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy sokszor, csak cukkol, meg nem vak, megnézi ha szép. Ezt értem, én is látom, de mégse beszélek folyton arról hogy milyen helyes fiút láttam épp.

Szerintetek túlreagálom, ha ez zavar?

L


2020. okt. 27. 08:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát mi a párommal mindig megjegyezzük egymásnak, hogy szerinte az adott színésznő milyen szexi, szerintem meg az adott színész stb, sőt, mindennapi emberek esetében is. De nem bunkón mondjuk, nem cukkolásból stb, csak konstatáljuk.

De ha neked ez így nem jó, és tényleg bunkó, akkor szólj.

23/L

2020. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!