Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikokovacs999 kérdése:

Egyre jobban eluralkodik rajtam a depresszió és az frusztráció. Mit tegyek magammal?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel idestova 2 hete nem volt semmilyen nemi kapcsolat. Mindig történik valami, ami miatt huzamosabb ideig nem tudunk szexelni. Egyik betegségből kigyógyul, utána megjön a menstruációja, amikor vége bum megint valami nátha, ideggyulladás stb. Annyira hiányzik a női érintés, közelség, hogy lassan tényleg nem tudok mit tenni magammal. Már én is észreveszem magamon, hogy nincs kedvem beszélgetni, ideges vagyok folyton stb. De megcsalni, maszturbálni nem akarok, valakinek ötlete van hogy tereljem el a figyelmemet?
2020. okt. 27. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Miért nem akarsz maszturbálni?

Nincs azzal semmi baj.

2020. okt. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező! Szokj hozzá, a házas élet még ennél is rosszabb, mert ott a kifogás keresés alap, ehhez jön még hozzá az amiről írsz, + a gyerek, + a munkahelyi stressz.


Óóó, ha nekem csak annyi bajom lenne mint neked! 2 hete nem volt szex? Nálunk meg már fél éve. Remélem a kommentem után már jobban érzed magad! :D

2020. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz maszturbálni? Másrészt meg, menstruáció alatt simán kielégíthetne. Legalább ő téged.
2020. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
3-as. A nők fele nem szereti az orált. Gondolom itt is ez van, meg egy kis asszex beütés. Kérdező, én azt javaslom hagyd ezt a nőt a fenébe, én sajnos pontosan egy ilyen mellett tartottam ki. Kutyából nem lesz szalonna, én is azt hittem évekig hogy majd változik a dolog. Ha már most nem jó, később csak rosszabb lesz, erre a mondatomra emlékezz majd vissza.
2020. okt. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 évig nem volt szex...
2020. okt. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!