Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Előny vagy hátrány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előny vagy hátrány?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Többször olvastam itt az oldalon, hogy ne legyen a fiú nyámnyila, legyen magabiztos, tökös egy kapcsolatban és úgymond ne nyavalyogjon, mert ha mindig mindent meg szeretne beszélni vagy mindenre rákérdez akkor gázos.

Ez rendben is van élőben. De Távkapcsolatnál 100 vagy 150 km esetében most akkor mi az álláspontotok, nyilván ha nem beszélnek meg mindent pl tetszenek-e egymásnak, ki mit érez a másik iránt akkor eleve halott a kapcsolat.

Szóval távkapcsolatban is gáz a rákérdezés.


Aki nem ért egyet a távkapcsolattal az kérem ne írjon, mert nem arra vagyok kíváncsi, hogy kinek mi a véleménye a távkapcsolatról.


Előre is köszönöm.


2010. aug. 9. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb ha őszinte vagy vele és mindent megmersz kérdezni/mondani neki!!
2010. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát sztem meg a távkapcsolatot cseréld le egy olyanra, akivel akár napi szinten is tudsz találkozni, mert ez így nem oké
2010. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is az őszinte beszéd a befutó, de a lányoknak ez, hogy jön le? pl kérdezgetik az érzéseiről, tudjátok te is így érzel? 1 hónap skype után hogy jön le ha megkérdezi a fiú, hogy tetszem én neked?
2010. aug. 9. 15:39
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem mindent meg kell beszélni. hát ha egy hónapja ismerted meg és rákérdezel szerintem tök jó mert igy egy kicsit éreztetted vele hogy többet akarsz mint szimpla barátság.
2010. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ezen már túl vagyunk és még sok minden máson is:D

Csak elgondolkodtam itt néhány hölgy válaszán, miszerint férfiatlan a túlzott őszinte beszéd ami élőben lehet, de távkapcsolatban akkor nem gáz, hanem alap.

2010. aug. 9. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!