Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez hátrány lehet egy kialakuló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hátrány lehet egy kialakuló kapcsolatban?

Figyelt kérdés

17 leszek és még nem volt barátnőm. Mivel nem volt barátnőm, még csak nem is csókolóztam. És ha lenne egy lány, akivel komolyabbra fordulna a dolog, akkor nem lenne ez hátrány? Főleg ennyi idősen? Mert ha megcsókolnám, elég béna lennék, hisz nem csináltam még ilyet.


17/F


2011. szept. 17. 11:44
 1/7 krvua ***** válasza:
84%
döntsed már el hogy hány éves vagy.
2011. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
xD
2011. szept. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem hátrány :)
2011. szept. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első értelmes választ!


Ha kérhetem, nemet írjatok! (és kort is légyszí)

2011. szept. 17. 11:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Kb negyed éve kaptam az első csókom. A lányt nem zavarta, hogy tapasztalatlan vagyok. Ne parázz, fölösleges.

20/F

2011. szept. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha felfújod akkor nagy gond,de ha nem akkor nem 31 F
2011. szept. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jaja, döntsed el!!NÉGY
2011. szept. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!