Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha néha lekezelően viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha néha lekezelően viselkedik velem, aztmondja, hogy ne égessem de közben nevet, illetve ha egy kicsit hangosabbra veszem a hangerőt akkor rögtön befogja a tenyerével a számat és körbenéz, mire kell gondolnom? (Lejjebb)

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, azt mondja, -és valahogy nem tudom feltételezni, hogy hazudna nekem- még soha senkit nem szeretett ennyire, mégis ilyeneket csinál. Mit kezdjek a helyzettel? Többször is mondtam már neki, hogy ez nekem rosszul esik, és kicsit túl sokat ad mások véleményére, mégha ordibálnék is, szeressen olyannak amilyen vagyok. Fiúk, titeket ez mennyire zavarna?
2010. aug. 9. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szeret, csak nem kezel egyenlő félként, sz*rik az érzésedre. De maradj vele, úgyis ez mostanában a menő.
2010. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te vagy az Rebeka?
2010. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztosan szeret, csak a srácnak ilyen a stílusa. Engem is mindig így szoktak elhalgattatni ha hangosan beszélek, na és? A ne égesd már magadnál pedig ha nevet nem is gondolja komolyan.
2010. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem se lenne öröm, ha a barátnőm óbégat, mint valami falusi kofa...
2010. aug. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!