Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek neki? (ötleteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki? (ötleteket légyszii)

Figyelt kérdés

A barátomnak nemsokára lesz a névnapja rá pár hétre az 1 éves évfordulónk azután pedig a születésnapja. mit vegyek neki ezekre az alkalmakra?

Gondoltam boxerre amit kidíszítek de más ötletet adjatok már légyszíves

15L


2010. aug. 9. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami mini fesszes fekete ruha? Szerintem az sexi ;)
2010. aug. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A pasinak lesz szülinapja te észlény.


Süss neki sütit, csinálj neki egy romantikus vacsorát, esetleg valami plüsst adj.

2010. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Bocsi, elolvastam :$

Évfordulóra csináltathatnál neki közös képes kispárnát.

2010. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszike :) és nem baj h félreolvastad :P

más ötleteket is légysziii:$

2010. aug. 9. 18:08
 5/7 anonim ***** válasza:

atyaég:) jó sok ünnep neki:)mázlista!

névnapra vmi kis édességet,egy szép kis üzenettel,vagy fényképpel,esetleg tollat,v usb-s egeret a számítógépéhez:)

Évfordulóra mindenképp olyan dolgot,amiről a ti kapcsolatotok van központban-pl közös fotókból montázs,album,v magadról csinálsz neki szép fényképeket,akár fehérneműben,vagy naptárszerűen!és persze sok-sok édesség és nemárt valami közös program pl. állatkert,medvepark,vidámpark,hullámvasút,esetleg 1napos kirándulás a balatonra!Születésnapjára pedig: kulcstartó,mobiltok,baseball sapka-v póló,öltözködési stílusának megfelelően

2010. aug. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell neki sok kacatot összevásárolni, vegyél magadnak ezekre a napokra szexi fehérneműt, mennyetek moziba, ide-oda, vagy esetleg tegyél meg neki olyasmit az ágyban, amit eddíg még nem, jobban fog neki örülni, mint egy fényképes kispárnának,én is ezt csináltam, és bejött.
2010. aug. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 flengyel válasza:
egy 15l-es permetezöt,vagy egy ekét hidd el örülm ajd neki
2010. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!