Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi gondoltok arról, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi gondoltok arról, amikor egy párkapcsolatban élő nő mindig kiöltözve, térd fölött vagy combon végződő szoknyában és harisnyában jár dolgozni, meg még akár a boltba is?

Figyelt kérdés

Nem vesz vissza akkor sem, ha a férfi szülei furcsán néznek rá, sem akkor, amikor a párjának rosszul esik, és nem érdekli, hogy minden kan csorgatja rá a nyálát.

Van oka félni a pasinak? Létezik, hogy a nő részéről minden rendben van a kapcsolattal?


Hosszú kapcsolatról van szó, az elején sminktelen, farmeros-pólós lány volt, 3 éve lett ilyen, amikor edzeni és sminkelni is elkezdett.



2020. nov. 3. 12:49
A kérdező szavazást indított:
Elkapta a feminista ribikultusz szele
Kifelé kacsintgat, vadászik
Beképzelt lett, elszaladt vele a ló
Csak szép akar lenni, de lehet ettől még erkölcsös
Egyszerűen így tetszik magának
Egyéb (kifejtem a válaszomban)
75 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%
Azt gondolom, hogy nem sokáig lesztek együtt.
2020. nov. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Térd felett vagy combközépig érő szoknya az nem miniszoknya. Ebben mi a sok?
2020. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
95%
Miért kellene másképp öltözködnie attól, hogy van párja? Normális férfiak örülnek, ha a párjuk csinos és ad magára. Ha valaki azt várja, hogy "visszavegyen" a barátnője csak azért, mert összejöttek, akkor megvannak a megfelelő országok/kultúrák, ahol ez bevett szokás.
2020. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
98%
Máskor meg az a baj, ha a nő elslamposodik a kapcsolatban.
2020. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen rendben van. Azokat a nőket utálom, akik párkapcsolatban leslamposodnak. Nem olyannak ismertem meg, akkor miért kell olyannak lenni?
2020. nov. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom...ha en beszeretek valakibe úgy kompletten, elfogadom olyannak amilyen. Ebbe beletartozik a stílusa is. Miért kellene változtatnia az öltözködésén miattam? Más kérdés ha meghízik pl, és az adott ruhadarab már nem áll jól neki - akkor finoman lebeszélném róla. De csak azert mert valakit "körbepisilek" még nem várom el hogy ezentúl csak nekem akarjon tetszeni
2020. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
3 éve így öltözik, és nem hagyott el. Nagy türelme kell legyen hozzád, ha ezt te megalázónak érzed, és rosszul esik. Hagyd abba a piszkálását, és élvezd, hogy veled van egy csinos nő, ahelyett, hogy a saját frusztráltságodat rá akarnád kivetíteni.
2020. nov. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

2020 van. Nagymamám is járt terdifeletti szoknyában.

Máskor meg az a bajotok, hogy "elanyásodik" a feleség.

2020. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Csador! Az a megoldás.

Addig korbácsold, míg fel nem veszi.


A " férfinak" van oka félni, ilyen degenerálttal senki nem fogja sokáig bírni.

A szülőknek meg mi köze ehhez?

2020. nov. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
79%
Láttál már életedben kemény feministát? Na ők biztos nem fognak órákig sminkelgetni meg szoknyázni drágám. Ők azok akik teljesen lexarják a másodlagos NŐ nemi jelleg hangsúlyozását. Gyakori a tüsis rövidre váhott haj, bakancs, férfias öltözet, nem tudom miért hozzátok itt össze a ribiskedéssel, mi ez az új őrület?! pár napja is olvastam itt, hogy a feministák ri bancot aranak nevelni a gyerekükből, szerintem nem ártana egy kicsit utána nézni a dolgoknak, tényeknek mielőtt vádaskodni kezdünk..
2020. nov. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!