Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha valakinek nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha valakinek nincs kedve szeretkezni a barátnőjével, annyira izgul az amerikai elnökválasztás miatt?

Figyelt kérdés
2020. nov. 4. 21:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%
Igen normális.
2020. nov. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem. Ha valaki ilyen mértékben beengedi a közéletet/politikát a hálószobába, a magánéletébe...
2020. nov. 5. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
lové kellet a seged alá , de megbecsülést már nem kapsz..
2020. nov. 5. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
29%
Nem
2020. nov. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
53%
Ez azért elég troll kérdés volt a részedről :D Nyilván az átlag magyarnak fogalma nincs róla hogy talán most dől el a világ sorsa.. Így nyilván jogos lehet, de felesleges ezen izgulni. Gyere a Hungarians for Trump 2020 facebook csoportba ha ennyire érdekel a téma.
2020. nov. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Olyan elnök választás nincs, ami miatt lemondanék egy szeretkezésről! Főleg most, amikor nem perceken múlik, hanem napokon keresztül is eltarthat,míg jogerős lesz a végeredmény! de jó kérdés, sosem hittem volna, hogy ilyenen lehetne izgulni.:))
2020. nov. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
32%

Olyan elnök választás nincs, ami miatt lemondanék egy szeretkezésről! Főleg most, amikor nem perceken múlik, hanem napokon keresztül is eltarthat,míg jogerős lesz a végeredmény! de jó kérdés, sosem hittem volna, hogy ilyenen lehetne izgulni.:))


Elég fura vagy, én napok óta ezen izgulok és egész nap ezt nézem a tvben home officeban. Szexet is hanyagolom miatta 4 napja.

2020. nov. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ok. Nekem az fura, hogy te izgulsz emiatt, de elfogadom.Nekem elég a tény amit olvasok, vagy látok a tv.-ben. Eddig sem izgatott, hogy ki volt az elnök, most sem izgat.Sosem voltam semmilyen párt tagja, nem is leszek, ennyi. Neked jó izgulást .:))
2020. nov. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Épeszű ember igenis izgul, ha tudja, hogy Orbán Trumpot támogatta a mostani (aki lesz) helyett. Szóval aki olyan helyen dolgozik, hogy amcsi cég, vagy közvetve befolyásolva van, az igenis most retteghet, hogy melyik cég mikor fog itthon leépíteni vagy kivonulni innen. De az államra (amcsi támogatás) is hatással lesz.
2020. nov. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!