Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy a párom kinyomta nekem a telefont, mert szerinte beteg vagyok emiatt?

Figyelt kérdés
Éppen mesélt a párom valakiről, aki alkoholproblémákkal küszködik és emellett még skizofrén, én meg azt mondtam, hogy engem nem igazán tudnak meghatni az emberek, mert mindenkinek van választási lehetősége, hogyha meg valaki egy ilyen gyenge jellem én nincs mit csináljak. Sokkal inkább szívemhez közelebb érzem az állatokat, akik az emberi hülyeség miatt szenvednek. És hogy én beteg vagyok, mert jobban szeretem és előnybe részesítem az állatokat.
2020. nov. 5. 21:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%

Én is szeretem az állatokat

De a tapasztalt azt mutatja, hogy aki ilyesmit hangoztat,hogy többre tartja őket az embereknél, mert utálja az embereket, az általában valami defektes ember.

A skizofrénia az azért nem igazán döntés kérdése, az egy betegség.

2020. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Örülj, ha csak kinyomott....
2020. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem utálom az embereket, annyi az egész hogy nem hatnak meg.
2020. nov. 5. 21:41
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon tapintatos voltál. Legközelebb mondasz neki valamit ne csodálkozz, ha ő is ilyen együttérző lesz.
2020. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
Akkor sem normális, hogy nincs empátiád az emberek felé. Pláne egy beteg ember felé. A párod kedvéért legalább megemberelhetnéd magad. De ha téged nem hatnak meg az emberek, akkor miért zavar, ha így meg a párod nem kíváncsi rád?
2020. nov. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Ti mind olyan okosak vagytok! 😀 Fogalmatok sincs milyen vagyok én, vagy a párom, kaptatok egy kis szövegértelmezést, amiből nem derül ki ki vagy mi vagyok, de ti már kapcsolati tanácsadásokat is adtok. Jaj, de szerencsés vagyok. Köszi, hogy vagytok!
2020. nov. 5. 21:50
 7/27 anonim ***** válasza:
85%

#6: Backi, te írtál ki kérdést.

Nem tetszik a válasz? Így jártál.

2020. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem igazán vettem szívre a válaszokat, igazából csak reméltem, hogy van ember, aki hasonlóan látja és gondolkodik, ennyi 🤗
2020. nov. 5. 21:56
 9/27 anonim ***** válasza:
93%
Tehát megerősítésre vártál, hogy neked van igazad, de nem kaptad meg, ezért most puffogsz.
2020. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Ez annnyira gáz mikor az állatokat többre becsülik mint az embereket, és szinte ez folyik a médiából. Én nem szeretem. A válasz oedug igen.
2020. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!