Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális,hogy megingott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális,hogy megingott a bizalmam a férjem felé?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sokat csüng a telefonon.volt egy olyan megérzésem,hogy esetleg írkál valakivel.rá is kérdeztem 2-3 alkalommal.válasza nem volt.visztont ma kiderült van egy női munkatársa akivel szokott kávézgatni.(ez még nem is lenne gond)de többször is rákérdeztem es azt mondta nincs semmi ilyesmi.messengeren szoktak írni,hogy mennek e kávézni,de most elbizonytalantam igaz e .azt mondta nincs semmi köztük.

2020. nov. 6. 11:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Én is minden nap egy kolléganőmmel kávézok. Ez nem jelent semmit.
2020. nov. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"válasza nem volt."

Mondjuk ezt érdekes elképzelni. :D

- szívem, mi jót csinálsz?

- .............

- de tényleg, mizu, mit csinálsz?

- .............

- kivel beszélgetsz?

- .............

Ilyenkor csak szó nélkül bámul, vagy mi? :D

2020. nov. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Úristen, kávézni mer a kollégájával, de durva. Szerintem csináld ki, a nőt is, meg az egész családját, sőt atomot a bestiának..
2020. nov. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem is a kávézgatással van a gond.hanem,hogy többször is rákérdeztem és nem mondta el.
2020. nov. 6. 11:26
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Valószínűleg a hátad mögött kavarnak, vagy fognak kavarni. Ezért is titkolja előtted, hogy egymással írogatnak és kávézgaztnak. Tuti nem sakkoznak meg a matekról társalognak messengeren. Itt többről van szó, még ha van is szex köztetek.
2020. nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%

Mondj egy jó okot, hogy miért kellene erről beszámolni?

Durván féltékeny vagy, remélem tudod. Vagy te nem állsz szóba a munkahelyeden a férfi kollégákkal vagy mindenkivel direkt rossz kapcsolattot ápolsz, hogy nem legyen otthon gond?

2020. nov. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem is ez a megérzésem.:(

Eddig úgy éreztem jó a kapcsolatunk.es szinte mindent megbeszéltünk.kértem mondja el ha több is van közöttük,de azt mondja nincs semmi csak ennyi.meghogy nem hagyna el minket.tudni kell,hogy mindketten csaladosak vagyunk.3-3gyerekkel

2020. nov. 6. 11:38
 8/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó szinte mindent megbeszélünk ami történik napközben velünk,és rosszul esett nekem.nem vagyok egy féltékeny tipus,de most valahogy olyan rossz megérzésem van..viszont bizok benne és remélem nem csalódok es ugy van ahogy mondja
2020. nov. 6. 11:41
 9/16 anonim ***** válasza:
21%

Te jó ég, mennyi kárörvendő ember van itt.

Van egy helyzet: kávézik a férj kolléganővel + újonnan szokott telefonon lógni.

Ebből itt az emberek 2/3-a rögtön arra következtet, hogy félrekúr és ideje szakítani. Fejemet fogom már ezen a hatalmas mértékű rosszindulaton.


Kérdező, téged sem értelek. Ilyen kérdést hogyan tehetsz fel a férjed felé, hogy van-e több közöttük? Már alapból, hogy ilyet feltételezel mélységesen sértő. Gondolj bele, ha téged meggyanúsítana ilyennel, hogyan esne? Aztán meg az ártatlanságát bizonygassa?

2020. nov. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Én hiszek a megérzésekben!

Éreztem, hogy valami van. Tagadta és szépen hazahozott egy fertőzést! Köszb+

2020. nov. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!