Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most miert?

Figyelt kérdés

Parom eleg heves es agressziv termeszetu. Allando jelleggel nez olyan videokat, ahol cel nelkul agyba-fobe verik egymast az emberek, vagy csoportosan tamadnak egyre, ilyenek.

Megkerdeztem tole, hogy o ebben mit tart elvezetesnek es nem lehetseges-e, hogy azert agressziv, mert ezeket nezi. Valaszul eldobta a telefonjat, elkezdett vergodni, hogy majd akkor irjak listat, mit nezhet es mit nem. Kozbe csak egy kerdest tettem fel, semmi rosszindulattal, puszta kivancsisagbol.

Mert oke egy mma merkozes, egy box, vagy barmifele kuzdosportot megertem, mert van ertelme. De annak, hogy neha ok nelkul vernek kb halalra valakit, mi elvezet van ebben? Orakon at kepes ezeket nezni, en meg kb rosszul vagyok, mikor belepillantok mit nez.

Egyaltalan nem megszabni akarom, hogy mit nezzen, tenyleg egy tok artatlan kerdes volt, erre meg o van beragva es megsertodve.



2020. nov. 6. 14:19
 1/8 anonim válasza:
Hát, ez rossz kategória, majd át teszik.
2020. nov. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
B.sszus tenyleg, pedig az egyebet valasztottam
2020. nov. 6. 14:35
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Azért, mert ilyen a természete. Előbb utóbb nem csak a telefonját dobja el, hanem kapsz egy pofont, ha nem bír leállni meg is rugdos. Tényleg ilyen ember mellett képzeled a jövődet?
2020. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem félsz tőle kérdező? Nehogy egyszer véletlenül rosszat kérdezz tőle, aztán te is megnézheted magad. Mi a jó egy ilyen agresszív f*sz mellett?
2020. nov. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gáz ez a személy, valami rejtett hiánya lehet, hogy ezzel vezeti le magát, vagy ezzel hárít dolgokat. A képzelőerő, a fantázia, így a TV-net egy belső, végeláthatatlan világba tudja az embert kalauzolni, ami nem feltétlen jó. Érdemes lenne ezzel a problémájával foglalkozni egy pszichológusnak.
2020. nov. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jól értelmezem, hogy bűncselekményeket néz élvezetből?

Elég beteg, én menekülnék.

2020. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
Aki meg mondjuk boxol napi 4-5 órát, edz, akkor már amiatt agresszív lesz? Ez egy jellem, ő ilyen eleve, majd te is fogsz kapni egy telepofont és akkor rájössz, hogy ez nem a te párod és életcélod.
2020. nov. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert nem normális, azért. Ennyi. Nincs mit tárgyalni ezen. XD Szerinted mi más magyarázata lenne? Az, hogy normális?


" Valaszul eldobta a telefonjat, elkezdett vergodni,"

Az egyik 3 éves srác, akin gyakoroltam a gyereknevelést, pont így reagált némely dolgokra.

2020. nov. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!