Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyha valaki sokat morfondíro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha valaki sokat morfondírozik azon, hogy vajon mással milyen lenne egy párkapcsolatban az a kapcsolat végét jelenti?

Figyelt kérdés

Nem konkrét személyre gondolok, hanem általánosságban. Hosszú éves párkapcsolatról van szó, csak vele voltam ezidáig, mindent csakis vele csináltam, éltem meg.

23l



2020. nov. 6. 15:49
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*Sok éves
2020. nov. 6. 15:50
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, de én is hasonló cipőben járok, mint te. 24 éves vagyok 9 év kapcsolattal a hátam mögött, mindenben a barátom volt az első ééés kisse bizonytalan vagyok. Szeretem a barátomat, eddig úgy voltam vele, hogy nem éri meg eldobni őt valami olyan miatt, ami valszeg messze nem lesz olyan jó, de azért ott van az ember fejében, igen.
2020. nov. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
igen, ugyanez. ráadásul ugyanakkor jöttél vele össze -még gyerekként-, mint én a párommal. szomorú, hogy nem csak én vagyok bajban. :(
2020. nov. 6. 17:33
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul hogy ilyesmi eszembe jut, de az csak ábrándozás... mint amikor nézel egy romantikus filmet és arra vágysz, bárcsak a főszereplő helyébe lennél.

Mi is 9 éve vagyunk együtt, de nem első hosszabb kapcsolatunk, 25 és 29 évesek voltunk mikor összejöttünk. Biztos hogy nem dobnám őt el másért, mert igaz hogy nem felhőtlen a kapcsolatunk, voltak nehéz idők is és nem is vagyunk tökéletesek, de szeretjük, ismerjük, kiegészítjük egymást.

Ha szereted a párodat, és ő is téged, semmiképp nem érdemes eldobni őt egy jobbnak tűnő személyért. Csak mert az szexibb, izgalmasabb, gazdagabb vagy bármi, nem biztos hogy jó vásárt csinálsz.

2020. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Régebben korábbi exnél gondoltam arra (nem konkrét személyre), hogy mindegy kivel van az ember, előbb utóbb ugyanúgy jelentkeznek gondok csak éppen mások....aztán megismertem vkit, és arra jöttem rá, hogy igaz hogy mással is vannak problémák amiket túl kell élni de az nem mindegy, hogy adott kapcsolatban mennyire együttműködő a másik, mennyit segít, mennyire fejezi ki az érzéseit. Nekem itt van sok különbség egy kapcsolatban ami fontos szempont.
2020. nov. 9. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez jár a fejedben, akkor kicsit (vagy nagyon) meginogtál.

Az a kérdés, hogy mennyire vágyódsz a váltás iránt. Ha a mostanit régóta és nagyon jól ismered (minden észlelt hibájával, de ki nincs enélkül?), akkor nagyon jól gondold meg, hogy érdemes-e váltanod. Amíg isten igazában kiismered az újat (újakat), mennek az évek fölötted és még mindig csak a válogatásnál tartanál...

Nem azt tanácsolom, hogy ne válts, hanem azt, hogy alaposan gondold meg a következő lépést.

2020. nov. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Haverom mondta meg 20éve." Egy szűz lánnyal lehet hosszú kapcsolatod,de úgyis elhagy(od)". Természetes dolog a kíváncsiság,milyen lenne mással a szex a kapcsolat.....

Konkrét válasz, szerintem igen.

Pont most válaszoltam egy kérdésre,ott hagyta a lányhogy elcsábítsák és lehet hogy megbánta,a volt párját zaklatja.

2020. nov. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Azt. Kifele fordul.
2020. nov. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem meg mindenki, (93%-a) az embereknek, megfordul a fejében ilyesmi. Az hogy él-e vele az más kérdés, férfiben ismerek ilyent 52 éves hosszabb/rövidebb kapcsolatai voltak, amúgy sose volt úgy nagyobb gond a férfivel.. csak az az állandó a jobbat akarás, aztán mindig új, új, és itt nem a szexre értem.

Szarból is lehet várat építeni, palotát meg úgy se kapsz ingyen.

Viszont az hogy ezen gondolkozol, már jó jel, a mostani párodat nézve/kapcsolatotokat, többség nem gondolkodik túl sokat. Úgy vagyok vele ilyen esetben csakis rosszabbul járhatsz (saját tapasztalat).

2020. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Ha rendszeresen eszedbe jut, akkor igen. Lehet, hogy nem fogsz lépni még...egészen addig,amíg egy konkrét személy be nem tölti a "valaki más" helyét.

Szerintem ez nagyon sok hasonló kapcsolatban előtör és szakítóok is egyben, akik még kamaszkorban összejöttek és fiatal felnőttként is együtt vannak.

2020. nov. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!