Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy mindegyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szépszemű lány kérdése:

Miért van az hogy mindegyik párkapcsolatomban nagyon sok a veszekedés???

Figyelt kérdés
Ráadásul sokszor apró jelentéktelen dolgokon kapunk össze de mindegyik pasimmal aki eddig volt. Soha nem értettek meg engem lelkileg. Az a bajuk a pasiknak legalábbis a legtöbbnek hogy nincs önkritikájuk és mindig a nőkben keresik a hibákat magukba meg nem veszik észre. Azt is észrevettem hogy csak addig kedvesek a nőkkel amig meg nem szerzik maguknak és ha már sikerült akkor elkanászodnak megmutatják hamar a valódi arcukat. Meg csak a barátnőjükkel tudnak szájaskodni veszekedni a munkahelyen meg behúzzák fülüket farkukat ott félnek. Én ezt nem értettem meg soha hogy miért van így. Vagy csak velem szemben ilyenek? Vagy az a baj hogy túl jó vagyok hozzájuk? Mindent elnézek nekik? Minden kapcsolatomban engem okoltak a veszekedésekért hogy én kreálom amikor ez hazugság. Én ok nélküli soha nem veszekedek senkivel csak ha valami nem tetszik. Nem hagyom magam ez a legnagyobb bajuk szerintem. Ti hogy látjátok ezt a dolgot?
2020. nov. 9. 13:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Tessék srácok, itt a kedves kérdező valódi stílusa. Nem is értem miért nem talál magának egy normális férfit.


"Menj a kurv4 anyádba te szemétláda akárki is vagy te egy nagy féreg lehetsz az irásaid alapján. Ne irogass a posztom alá semmit egy senkiházi vagy egy rohadt szemét csótány."

2020. nov. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Hát aki bánt engem annak nem is fogom hagyni magam abban biztos lehetsz
2020. nov. 9. 14:59
 23/29 A kérdező kommentje:
Ne ám már mindig a férfiak legyenek az ártatlanol hol élünk már tényleg?
2020. nov. 9. 15:04
 24/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, nyugodj le, és egy időre hanyagold a pasizást
2020. nov. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Hát amúgy azt kéne de örökre hanyagolni nem csak egy ideig. Csak rossz egyedül magányosan az ember társas lény kell neki egy társ.
2020. nov. 9. 15:11
 26/29 anonim ***** válasza:
Mégis konkrétan milyen problémáid vannak a kapcsolataidban? Felsorolhatnál párat!
2020. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

"Ne ám már mindig a férfiak legyenek az ártatlanol hol élünk már tényleg?"

A valóságban. Tudod értelmes embernek nem attól ártatlan valaki, hogy nő vagy férfi hanem a tettekből...

Te nem tűnsz valami racionális embernek, aki beismeri ha hibázik, hanem inkább olyannak aki másra terel mindent.

2020. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés és a válaszok alapján olyannak képzellek el, aki minden apróságon felkapja a vizet, és leordítja a másik fejét, mint például, hogy a másik elfelejtette kivinni a szemetet vagy üresen rakta vissza a tejes dobozt a hűtőbe. A környezetemben az összes ember, aki ilyen típus, azzal otthon a szülei is veszekedtek állandóan gyerekkorában, és ezt tanulta el, hogy ez a normális. Normálisan nem is lehet vele megbeszélni semmit, mert kapásból jön a kiabálás, szitkozódás, vádaskodás, stb. Az ilyen emberek a párkapcsolatukban is pontosan ilyenek, és később a saját gyerekeiknek is ezt adják tovább. Le merném fogadni, hogy a családotokban is sok volt a veszekedés, te is onnan tanultad el ezt. Szerintem el kellene menned pszichológushoz, egy kis önismeretet, kommunikációs stratégiákat tanulni, hogy ne csinálj minden bolhából elefántot, és akkor majd nem lesz ennyi veszekedés a párkapcsolataidban!


34/N

2020. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
28-as hát azt kell mondjam te aztán nagyon rosszul látod a dolgokat én nem vagyok az a típus aki mindenen felkapja a vizet sőt ellenkezőleg a párjaim voltak olyanok akik kiprovokálták a vitákat sőt a jelenlegi párom meg egy elmebeteg aki hamar felhúzza magát de nem én vagyok aki veszekedős de mindegy is. Olyanokért meg aztán végképp nem szoktam kiabálni a párjaimmal ha nem viszik ki a szemetet meg iyesmi. Nagyon félreértetek engem vagy csak simán belém akartok kötni és azt akarjátok elérni hogy én érezzem magamat hibásnak mindenért. Az viszont igaz hogy a családomban nagyon sok volt a veszekedés de velem soha nem kiabáltak a szüleim se anyám se apám. De az apu valóban veszekedős ember volt sőt még verekedett is de én nem vagyok ilyen.
2020. nov. 10. 06:43
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!