Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én vagyok a hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a hülye hisztis?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben a férjem hazajön a munkából, levetkőzik, és leül a telefonjával a kezében. Nincs kérdés a gyerek felé, énfelém. Nem mesél semmit. Tegnap pedig már kiakadtam, mert mesélek neki, semmi reakció. Hátra nézek és konkrétan azt sem tudta, melyik bolygón van. Én szóljak neki előre, hogy beszélni akarok hozzá. Azt viszont elvárja, hogy mire ő kinetezi magát este 10-11re,akkor én legyek ott és akkor beszélgessek vele. Olyan sokminden történt tegnap, amit el szerettem volna mesélni és borzasztóan fáj, hogy ennyire nem érdeklem. Sem én, sem a gyerek. A gyereket sem kérdezi, hogy mi volt a suliban, hogy sikerült a dolgozat, mi történt egész nap veled. Nem mondja, gyere, játszunk, mert őfelségének nincs hozzá kedve. Nem mondja, hogy gyere, pakoljuk össze a táskát. Engem nem kérdez meg, segítsen e valamit,készítsen e vacsorát. Semmi. Mint egy biodíszlet. És ő sem mesél. Utólag derülnek ki dolgok.
2020. nov. 10. 06:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet rossz időszaka van, de mindenképp beszéld meg vele, hogy ez téged zavar.

Ami viszont elég ledöbbentő, hogy a saját gyereke sem érdekli.

Ez így nagyon nem oké...

2020. nov. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
Mikor hazaérek nekem az a 45 perc csend nyugalom, nagyon jól esik, esne. Azalatt úgy leülepszik a nap. Utána minden ok. Teljesen bevethető vagyok. Lehet, hogy a párod is ilyen. Add meg neki azt a 45 perc nyugalmat, ne támadd le egyből.
2020. nov. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Az én párom is ilyen.

Reggeltől estig dolgozik, fizikai munka...

Ő nem 1xer el is mondta nekem,hogy ne haragudjak, de amikor ő haza ér munkából szüksége van egy kis nyugalomra.

Amit persze meg is értek és mikor én is ilyen húzós helyen dolgoztam, nekem is volt, hogy haza értem és egy jó fél órát ha nem többet csak ültem a kávém felett és böngésztem a netet.

Tudom, hogy meló után fizikailag fáradt, zsong a feje... Nem szoktam rögtön letámadni, ha akarna se tudni úgy rám figyelni ami nekem jó lenne.

Szoktam hagyni neki 1 órát amíg kicsit netezik, esetleg csak bámulja a tévét. Utána gyors zuhany és teljes mértékben rám koncentrál.

Nekem ez így jó és én ezt meg is értem.

Ebben az esetben ha viszont te ezt így nem bírod mindenképp vele kell megbeszélned...

Bár én azt vallom, hogy mindenkinek aki haza esik munkából kell egy kis "én idő" amíg össze szedi magát.

28/L

2020. nov. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ez rendben lenne, hogy ő pihenjen. De az meg tök normális, hogy hazaesek munkából, akkor nekem kötelességem leülni tanulni a gyerekkel, utána játszunk, közben főzzek, csináljak vacsorát. Majd ha elaludt a gyerek, akkor még órákig álljak a férjem rendelkezésére. Mindez a hét 7 napján így megy, persze mellette a bevásárlás és az összes házi munka is az enyém. És hiába könyörgök, nekem nincs én idő. Pedig olyan jó lenne nekem is.
2020. nov. 10. 07:51
 5/18 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem a férjed kiégett és belefásult a munkába, az életbe. Szüksége lenne egy pszichológusra. Mindenképpen szólnék neki. Nem kell egyből nagy beszélgetést csapni, ahogy belép az ajtón, de 2-3 szót mind a feleségének mind a gyerekének illik oda b*szni, ha hazaért. Aztán mondhatná nyugodtan hogy most kicsit lepihen mert fáradt, de egy óra múlva jön és majd játszik a gyerekkel, meg beszélgethettek akkor ti is. A normális emberek ezt csinálják.

Ez a nulla kommunikáció k*rva káros. A kamasz tesóm csinálja ezt, aki nem tud magával még mit kezdeni. Hazajön az iskolából, senki ne szóljon hozzá, csapkod, meg idegbeteg. Nála érthető, a hormonjai miatt megvan most kattantva teljesen, de egy felnőtt családapa meg férj ne csinálja már ezt.

2020. nov. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De este 7 körül jön haza. Este 8kor már ne kezdjen el a gyerekkel játszani. Meg egyébként sincs nagy ingerenciája, hogy bármit is foglalkozzon vele. Mindent beígér neki, majd semmi nem lesz belőle. Illetve csak a peca érdekli a fejemet, ezt próbálja ráerőltetni a gyerekre. A gyereket a számítógépes játékok érdeklik. Sosem ül le vele ilyet játszani, mert nehogy már ilyennel kelljen játszani, ha ez őt, a férjemet nem érdekli.
2020. nov. 10. 08:05
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltál beszélni neki erről,hogy ez neked így nagyon nem jó? Szerintem egy próbát megérne,és ha nem megy,elmehetnétek párterápiára.
2020. nov. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
Akkor jól értem, hogy reggel mondjuk 5-kor elindul otthonról vagy reggel 7 kor és este 7-re esik haza ami barátok között is minimum 12 óra az utazással együtt?
2020. nov. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem, reggel 7kor kel, 8 körül elindul, 5 perc alatt a melóhelyen van. Délben hazamegy ebédelni, általában elfekszik fél - 1 órát. Utána visszamegy dolgozni és este 7 körül hazajön. Én reggel 5, legkésőbb fél 6kor kelek, fél 8 előtt indulunk a gyerekkel, 5 körül érek haza és utána kezdem az esti műszakot.
2020. nov. 10. 08:40
 10/18 A kérdező kommentje:
És persze, elmondtam már szépen, csúnyán, mindenhogy, hogy nagyon fáradt vagyok, emiatt nincs kedvem semmihez, mert csak túlélek minden nap. De azt mondta, más nő is ezt csinálja, meg ō is fáradt.
2020. nov. 10. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!