Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat újrakezdése van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat újrakezdése van akinél bevált ? Hogyan? Csak az írjon, akinél működött!!!! Rövid sztorit kaphatok? Akar privàtba is jó

Figyelt kérdés

2020. nov. 10. 19:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Amúgy számomra nagyon érdekes, hogy mennyien képesek vagytok teljesen megváltozni a pasi kedvéért, csak hogy működjön a kapcsolat. Nekem ez sokszor inkább önfeladásnak tűnik. Mi is a párommal sokat veszekedtünk eleinte, mivel mindketten makacsak és heves természetűek vagyunk, de idővel megszoktuk hogy a másik ilyen és nem próbáljuk megváltoztatni egymást. Számomra ez az alkalmazkodok a másikhoz, csak hogy béke legyen meg ne hagyjon el kicsit ilyen ideiglenes tűzoltásnak tűnik, de évek múlva hiányozni fog az a tűz.
2020. nov. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

A kompromisszumkötés pont arról szól, hogy mindketten engedtek egy picit, de még pont annyit, hogy ne "megváltoztatás" legyen. Szerintem a hibákat nem kell elfogadni, ha azok javíthatóak egy minimális odafigyeléssel és önismerettel. Nekem is párom mondhatta volna azt, hogy jah hát igen, ő ilyen féltékeny típus, ehelyett jelezte, hogy ez így nem jó, én felismertem a problémát és nem MEGVÁLTOZTAM hanem konkrétan általa sikerült egy hibát kiküszöbölnöm, ami nem csak kapcsolat terén lesz hasznos, hanem az élet minden területén.


A párkapcsolat pont attól mély és erős, hogy nem csak pozitív dolgokból áll, hanem igenis meglehet beszélni a másik féllel ha valami nem tetszik, legyen az külső, belső. Ez persze odavissza működik csak, tehát az úgy nem oké, hogy te folyton csesztetve van, de ha te mondasz valamit azt meg lesz*rja.


Nem a béke miatt alkalmazkodsz, hanem mert az ember mindig tud fejlődni és aki ezt nem képes beismerni, inkább mindig mindent elfogad, az sajnos megreked.


#10-es válaszoló voltam.

2020. nov. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg lehet beszélni, és pont az adja nekem a kapcsolatomban a biztonságérzetet, hogy ha akármennyire is hülye vagyok, leülünk és megbeszéljük a dolgokat, nem szakítunk, mint az itt leírt példákban.
2020. nov. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Oké, akkor hála égnek neked szuper kapcsolatod van, mit keresel a kérdés alatt? Senki nem kért véleményt olyan emberektől, akik nem voltak még hasonló szituációban, mint ami a kérdezőt érdekli.
2020. nov. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Voltam én is ilyenben, másodszor sem működött, azért is próbálok segíteni. Nem érdemes olyanért küzdeni aki egyszer már képes volt arra hogy elhagyjon
2020. nov. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nálunk nem elhagyás volt, hanem közös megegyezés, hogy ez így nem fog működni.

Ne haragudj, én értem a szándékod, de ezzel nem segítesz. Ahogy van általánosítás, úgy van kivétel is. Nagyszüleim 62 éve házasok, még külön is költöztek ezidő alatt nem egyszer.

Ne te döntsd el, hogy kiért érdemes és kiért nem érdemes küzdeni.

2020. nov. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem mindig működik. Mi a konkrét sztori?
2020. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!