Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat újrakezdése van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat újrakezdése van akinél bevált ? Hogyan? Csak az írjon, akinél működött!!!! Rövid sztorit kaphatok? Akar privàtba is jó

Figyelt kérdés

2020. nov. 10. 19:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Nálam annyiban működött, hogy vissza sikerült hódítani az exet, de ugyanazok a problémák elő is jöttek, úgyhogy megint vége lett
2020. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Sajnálom és köszi!

Írhatok privatban ?

2020. nov. 10. 19:03
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt több újrapróbálkozós, de egyik sem volt sikeres. Okkal lesz vége mindig
2020. nov. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi...nem a kérdésre válaszoltam...
2020. nov. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Nekünk sikerült újra összejönni, erősebb is lett a kapcsolatunk a szünettől és már 5 éve vagyunk együtt azóta. Nyugodtan írj privátot ha gondolod.
2020. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
1es vagyok, írhatsz nyugodtan
2020. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a párom vokt bizonytalan az új munkahelye, a diplomázása miatt, így szakított. De amúgy is se veled se nélküled kapcsolatban voltunk...de most már mi is, mint az egyik előző hozzászóló, 5 éve vagyunk együtt, a legnagyobb szerelemben, közös otthonban.
2020. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Na jó látni, hogy ennyi embernek sikerült az újrakezdés, mi is szakítottunk 3 év után, hosszú lenne felsorolni mennyi probléma miatt, ha érdekel privátban elmondom. De azóta újra összejöttünk és már eltelt másfél év, szerintem nekünk nagyon hasznos volt a szünet és úgy érzem már együtt maradunk, babát is tervezzük már.
2020. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szakítottunk még az elején, pár hónap után. Majdnem egy évig külön utakon jártunk, aztán újrakezdtük. Ennek már sok éve, azóta boldog család vagyunk. A szakításunk okainak ma már nyoma sincs. Én hiszem, hogy másoknál is van második esély. Mindig meg kell nézni, miért szakított az adott pár. Ha "csak" nem küzdöttek eleget a kapcsolatért; nem fektettek bele energiát, hamar feladták - de egyébként szép volt - akkor kár szemétbe dobni. Ott nem látom értelmét az újrakezdésnek, ahol az ok a tisztelet teljes hiánya, erőszakosság, hiányzó bizalom, megcsalás, önzés, hazugság és társai. Ezek súlyos dolgok, általában semmit sem javulnak. Egyéb esetekben, ahol van megbecsülés, bizalom, rossz érzésektől mentesen, még a legszebbet is ki lehet hozni. Ilyen esetekben viszont tényleg agyatlanság nem megpróbálni, lehet hogy életünk nagy lehetőségét hagyjuk elmenni.
2020. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mi is voltunk külön 3 hónapig, újrakezdtük, azóta évek teltek el és teljesen kinőttük az akkori problémáinkat, jobb a kapcsolatunk sokkal, mint a szakítás előtt.

Nálunk a szakítás oka elég összetett volt, mindketten stresszes időszakban voltunk mert munkahelyváltás volt, anyagilag is nagyon rosszul álltunk, emiatt sokkal több veszekedés volt köztünk és ez szép lassan megmérgezte a kapcsolatot. Minden héten veszekedtünk, én bolhából elefántot csináltam, ő próbálta elnyomni a problémáit és nem megosztani azokat, aztán emiatt nyilván a szex is csökkent, én elkezdtem önbizalomhiányos lenni és féltékenykedni, ő ettől teljesen besokallt.

Rövidre fogva, elbeszéltünk mindig egymás mellett. Semmi kompromisszumkészség nem volt bennünk, csak az számított amit mi akartunk, egyáltalán nem tudtunk problémákat megoldani közösen.


A 3 hónap volt amúgy életem legrosszabb időszaka, mai napig érzem azt a mellkasi fájdalmat amit abban az időben, kb vegetáltam mint egy zöldség.

Mi amúgy ezidő alatt beszélgettünk neten, tartottuk a kapcsolatot. Egyikőnk se feküdt össze mással. Nem beszéltünk minden nap, de sokat érdeklődtünk egymásról.


3 hónap különlét után találkoztunk egy születésnapi bulin egy közös barátunknál, ott nyilván mindenki iszogatott, este végére sírva borultunk egymás ölébe. Soha nem láttam még férfit úgy sírni, mint őt akkor. Utána randizgattunk még pár hétig, rengeteget beszélgettünk, hogy ki miben hibázott, beismertünk mindent, akármilyen nehéz is volt.

Kötöttünk kompromisszumokat, megbeszéltük kinek miben kell változnia és ezt azóta is tartjuk és jobban érzem vele magam mint a legelején a nagy rózsaszín ködben. Nyilván néha vannak még viták, de letudunk ülni és higgadtan megbeszélni ezeket.


Szerintem működhet másodjára, de CSAK akkor, ha mindkét fél ugyanannyira szeretné és hajlandó beismerni a hibáit és változtatni azokon.


Írj ha szeretnél.

2020. nov. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!