Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen viszonyban vagytok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen viszonyban vagytok az expasitokkal Lányok?

Figyelt kérdés

Beszélgettek velük? Találkoztok?

ha igen akkor milyen gyakran?


2010. aug. 10. 12:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyikkel se tartom a kapcsolatot, az egyikkel vannak közös ismerősök, de vele pedig kifejezetten rossz a viszony.
2010. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Legutóbb is csak hivatalos ügyben beszéltünk pár hónapja (közös előfizetés) de amúgy magánemberként nem. találkozni meg pláne eszembe se jutna vele. nem szoktam tartani a kapcsolatot az exeimmel. egy van, akivel haverok maradtunk, de vele se tartom a kapcsolatot.
2010. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Bnőm exével nagyon jóban van. Mi 3 hónapja vagyunk együtt a srácot meg 1 éve ismeri - nemtudom mennyi ideig jártak - de annyit tudok hogy volt olyan 3-4 hónap h egyáltalán nem beszélgettek. Aztán nekem feltűnt h a srác erőteljesen flörtöl bnőmmel, de bnőm esküszik hogy csak barátok és ő többet nem akar tőle - jó ezt felfogtam de a srác csak folytatja. Majd egyszer amikor dolgoztam és nem voltam otthon ez a srác meglepte bnőmet. Éjfélkor utazott 130 km-t és meglepte bnőmet.. beszélgettek 2 órán át.. Hát én teljesen kiakadtam.

Meg bnőm anyja is hogy mit keresett ott az a srác amikor velem van. Bnőm állította h csak barát - bezzeg amikor megtudta hogy mi a véleménye mindenkinek erről hirtelen már nem volt olyan érdekes számára bnőm.

Ebből ti mit szűrnétek le?

Ha valami világi cimbije lenne a pasi semmi bajom nem lenne. de a pasinak bnőm óta nem volt senkije és kicsit gyanús a teperése.

Ha ilyen áron is tartja a kapcsolatot a csaj az exével akkor valami nincs rendben... mint ahogy köztünk sem


22F

2010. aug. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az utolsóval nagyon szar a viszonyom, jobb is ha elkerüljük egymást, az előzővel viszont haverok maradtunk, de sokszor éreztem, hogy nem egészséges ez így, mert jópár alkalom volt, hogy újra beindult valami, ami csak a múlt miatt van, és hülyeség lenne bármit is lépni! Így az utolsó szavunk egymáshoz az volt, hogy élje mindenki a saját életét, és ne találkozgassunk! A véletlen taliknak persze örülünk, és beszélgetünk is.De direktbe nem járunk egymáshoz.
2010. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mégcsak köszönő viszonyba sem,persze ez érthető sztem,mivel minden szó nélkül dobott ki! Egyik nap letörölt ismerősei közül,nem vette fel a telefont,sms.re nem válaszolt,új msn-t csinált,végül új tel.szám! 2 hét után feladtam! azóta eltelt fél év!!!


már nem utálom,de ne is lássam inkább Am fél évig voltunk 1ütt,ő csalt meg!S múltkor 1 buszon utaztunk,kellemes volt ahogy kifordult az ablak felé! Kedves fiú!

2010. aug. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi barátságban váltunk el a barátnőmtől 3 év után. Ő azt mondta, hogy tartsuk a kapcsolatot, de én inkább ez ellen voltam, főleg, hogy szerettem, és ő egy másik pasival kezdett el járni. Ez nekem nagyon nem esett jól, ezért mondta, hogy inkább ne haverkodjunk. Max, szülinapra-névnapra küldünk egy sms-t, de ennyi a kapcsolattartás.

24/f

2010. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy srácot leszámítva mindegyikkel jóban vagyok. Az utolsóval (3 éve szakítottunk) hetente, kéthetente találkozunk és nagyon jól elbeszélgetünk. Szüleivel is jó a kapcsolatom.

29/L

2010. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsóval nagyon sz.ar a viszonyom,a többivel olyan semmilyen. Elfelejtettük egymást. De van 2 kivétel... A legelső pasimmal nem haragban váltunk el,nagyon sokáig barátok maradtunk,évfordulón még akkoris írt,hogy "emlékszel,milyen volt,amikor...?",amikor már rég nem voltunk együtt.Aranyos:) Egy másik exemmel meg megintcsak jó a viszonyom,neki amolyan best vagyok:D Úgyhogy nagyon szeretne megint megkapni...csakhogy már van pasim,úgyhogy ex marad:) Bár néha találkozgattunk. Ilyen ez...

20L

2010. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
semelyikkel nem tartom a kapcsolatot. ha valakivel lezártam akkor lezártam minden értelemben vége. ha még tudnánk bezsélni nem szakitottunk volna..mondván mindent meglehet bezsélni.
2010. aug. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

3 pasim volt, abból kettővel szörnyen váltunk el.

a harmadikkal nem igen tartjuk a kapcsolatot, néha összefutunk bulik alkalmával akkor beszélgetünk puszipuszi szal nincs gond. neki is van bnője, nekem is barátom :)

L18

2010. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!