Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen viszonyban vagytok a lány barátaitokkal? Tudtok barátkétn tekinteni rájuk, vagy egy idő után éreztek is irántuk valamit?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 14:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
barátságot érzek irántuk és egy idő után még szorosabb barátságot, soha nem csalnám meg a barátnőmet, szerintem létezik fiú-lány barátság, akárki akármit mondd, én ezt érzem!
2010. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Természetesen batárként tekintek lány barátaimra, bár egyre szorosabb barátságot... na nem tagadom, ha csinos volt, akkor képzeletembe elképzeltem, milyen lehet lefeküdni vele, vagy egyszerűen milyen lehet az ágyban! De ez mind a képzelet szüleménye és az adott pillanaté. Természetesen én is hűséges vagyok, nem csalom meg párom soha!!! Akármekkora lenne a kísértés! :)
2010. márc. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És ha épp nincs barátnőtök?
2010. márc. 15. 14:35
 4/14 anonim ***** válasza:
5 lány barátom van, akikkel eljárunk haverokkal bulizni, meg egymáshoz, iszogatni, filmezni stb. Barátok de ha felajánlaná bármelyik hogy na akkor durr bele, nem utasítanám vissza. Szóval szexuálisan is vonzódom hozzájuk. Tudom, lányoknál ez nem ilyen egyszerű:) De hát ki tudja, még nem történt semmi köztünk, de nem lenne baj ha történne, nem zavarna :)
2010. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Elég friss élményt osztok meg. A legjobb barátom egy csaj, Tegnapelőttig úgy gondoltam, tényleg csak barát. Azután lefeküdt egy sráccal, ekkor jöttem rá, hogy féltékeny vagyok. Tehát vannak más érzések is. Gáz.
2010. márc. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
lehet de nem kell általánosítani személyiségfüggő!
2010. márc. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Valóban személyiség függő. Nekem volt és van is nő barátom, akivel 3szor le is feküdtem. Megbeszéltük, hogy ez csak ilyen kényszer megoldás volt. A barátságunk azóta is fenn áll. Vannak még más lányok is, akik szintén barátok, de ha tetszik az illető, nem mondanám neki, hogy nem húzom meg ha utalást tesz rá.
2010. márc. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szóval olyan lányokkal barátkoztok, akikhez minimálisan vonzódtok is?:P
2010. márc. 15. 14:49
 9/14 anonim ***** válasza:
3. vagyok, az 5 lány barátos. Minimális vonzódás szerintem kell, mert ha egy olyan lánnyal barátkozom, aki ronda és más is szerint az, akkor fordítva fog elsülni a dolog, és ő fog vonzódni hozzám, és többet érezni barátságnál, érted? Tehát az én lány barátaim, elég jól néznek ki, ezért mondtam hogy szó nélkül meghúznám bármelyiket, míg ha lenne egy csúnya lány barátom, akkor őt semmiképp, még ha felajánlaná akkor sem. nem tudom érthető-e :)
2010. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Még várom a válaszokat, véleményeket.:P
2010. márc. 15. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!