Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, ha a párom azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha a párom azt a színésznőt kedveli, aki az exére hasonlít?

Figyelt kérdés
Neki látszólag le se esik, hogy az a típus mint az exe, de nekem egyből lejött és rosszul esik. Nem az, hogy a tv-ben látja, hanem hogy én nem az a típus vagyok, és esetleg ha szembe jön vele egy hasonló, akkor rám nézve nem jelent jót...

#ex #hasonló #ex-barátnő #Színésznőre
2020. nov. 12. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Nem gáz, veled ellentétben. Kicsit paranoiás vagy.
2020. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is tetszik egy színésznő, mert az életben taliztam egy nővel, aki őrá hasonlított. Nincs ezzel gond.
2020. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Iszonyat beteges vagy..toxik kapcsolat kezdete.
2020. nov. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van nálunk is. Egy olyan youtuber csajt néz aki egy az egyben az exe, viszont én nem hasonlítok rá, nem vagyok olyan szép. Szerintem érthető, hogy rosszul esik.
2020. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!