Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félnek a férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a férfiak a határozott nõktõl?

Figyelt kérdés
Nem hisztis házisárkányokról beszélek.
2020. nov. 14. 20:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező nálam nem ilyen 1hataroztt nő mint amilyennek leirod magad!

Szerintem egy unalmas magát nagyon soknak kepzelő átlag nő vagy!

Amiket eirszatlag dolgok!

Számomra uncsi és 0 lennél

Ennyi

2020. nov. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%

Én már nem félek tőlük, hanem határozottan kerülöm őket, mert többnyire a saját hülyeségükbe menetelnek és akarnak engem is belerángatni maximális határozottsággal úgy, hogy kifelé a tökéletest adják, de ha picit is megismerem őket, egyből kiderül, hogy messze nem olyan tökéletesek, mint amilyennek mutatják magukat, és innentől kezdve nálam elvesztik a hitelességüket.

Na, ennél az én nyugalmam többet ér.

2020. nov. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
A hatarozott a legjobb. Ha exhibicionista es a parjanal fontosabbak ezek a dolgok akkor nem jo. Vagy ha a hatarozottsag onfejuseget, uralkodast es hasonlo negativ dolgokat jelent megibt nem jo. Ellentetben azzal ha egeszseges enkepe es elvei vannak amik mellet kiall de rugalmas is tud lenni, az kifejezetten jo, ha nem art ezzel a parjanak. A bizonytalansag csak kis mertekben jo ha jelen van meg ha no is a szemely. Legalabb abban legyen biztos hogy a ferfi megmondja neki mit csinaljon ha tanacstalan. :D
2020. nov. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Én most szakítottam a "határozott" barátnőmtől. Nekem túl sok volt. Mindent jobban tudott, mindig meg volt győződve, hogy más a hibás ha valami nem sikerült, nem tudtunk beszélgetni semmiről mert mindenről megvolt a határozott véleménye, minden érvem ami ellentmondott az ő elképzeléseinek hülyeség volt...na nekem ez nem kell.

Talán az elején én is féltem, hogy nem felelek meg neki de hamar rájöttem, hogy csak simán egy szűkelméjü emberrel van dolgom aki azt hiszi, hogy mindent jobban tud mint bárki más.

Szeretem ha egy nő tudja mit akar és vannak életcéljai de ha minden beszélgetés úgy végződik, hogy hagynom kell utána mert az ő életfelfogásának ellent mond amit én gondolok akkor inkább tovább állok. Természetesen ez is az én hibám mert nem értek egyet az ő világmegváltó elképzeléseivel. Oda jutottunk, hogy már beszélgetni sem volt kedvem vele. Mindenki mással jól elbeszélgettem mindenről, vele a leglogikusabb dolgokon is sikerült összeveszni.

Az ilyen nők szeretik azt hinni, hogy a férfiak félnek tőlük de az én tapasztalatom az, hogy igenis jó okkal kerülik őket.

2020. nov. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

14-es jól tetted a barátnőd nem határozott volt hanem dominans

Teljesen elnyomott téged jól tetted

Erre a típusra mondom,, baxxon egyedül ". 😀😀😀

2020. nov. 15. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem félek tőlük, imponáló ha van határozott akarata de sok határozott nővel egyszerűen nem vagyunk egymáshoz valóak. Nyilván ez nagy általánosítás de én azt vettem észre hogy általában a nők szeretnek felnézni a párjukra, szeretik ha a férfi viseli a nadrágot tehát egy határozott, karakán nő MÉG határozottabb férfit akar aki azonnal dönt, vezető típus, nem mérlegel és nem lelkizik stb. Alapvetően nincs baj a határozottságommal, ambíciómmal, kiállásommal de egy introvertáltabb, szemlélődőbb, megfontoltabb férfi vagyok aki nem törekszik arra hogy minden áron vezető és domináns legyen és sok határozott nőnél ezzel már buktam is a férfi imidzset.
2020. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
48%
Zavarja őket a tudat, hogy egy nő erősebb náluk, valamint félnek attól, hogy egy nő visszaél ezzel a képességével! Inkább nem kockáztatnak! Ha egy nő nem hozakodik elő a saját erejével, nem vár el semmit a férfitól és teljes elfogadással viszonyul a férfi gyengesége felé, akkor működhet ez a kapcsolat! De alapvetően menekülnek a férfiak az erős nőktől, még ha vonzódnak is hozzájuk! A szépség is sokszor egy ilyen számukra veszélyes erő!
2020. dec. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy hol vannak ezek a határozott nők, de a netes társkeresőkön tuti nincs egy sem. Egy csomó nő úgy regel fel oda, hogy fingja sincs róla, hogy akar-e ismerkedni.
2020. dec. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
87%
Határozott nő, de nem házisárkány típus? Paradoxon. A kerülés még mindig nem egyenlő a féléssel. Az undorodás sem. Az érdektelenség és a közöny sem.
2020. dec. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, amit írtál az szép és jó, ezzel nincs baj. Csak vedd figyelembe, légy képes elfogadni a párod észrevételeit, véleményét. Az izraeli ösztöndíj meg sokatmondó.
2020. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!