Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire beteges ha a pasim beközölte a minap, hogy meg szeretne nézni vécézés közben? Kiakadtam, ötletek??

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt, de nem élünk együtt, én még tanulok és a szüleimmel élek. A párom 27 éves, tehát 6 év van közöttünk, ő albérletben él.


Egy szórakozóhelyen ismerkedtünk meg, és egyébként harmonikus a kapcsolatunk, nincsenek veszekedések.


A hétvégét nála töltöm most és ma délután volt egy olyan szituáció, hogy mentem volna wc-re, de nem volt wc papírt kihelyezve mert még korábban elfogyott nálam, erre rákérdeztem hogy hol találok, elmondta, majd jött a megszólalás hogy bejönne velem a toalettre és megnézné a folyamatot és mivel úgyis fáj a hasam, ezért kézrátétellel rásegítene (ebből ki is derült hogy nem pisilni készültem, de azt se engedném hogy megnézze). Majdnem kitértem a hitemből. Azt hittem rosszul hallok. Nem balhéztunk össze, de kicsit elgondookodtam hogy vajon milyen rejtett fétisei lehetnek amiről nem tudok, ismerem e egyáltalán ezt az embert akit szeretek? Lehet máskor is kihallgat vagy megkukkol mikor intézem a kis- vagy nagydolgomat?


Szerintetek mit tegyek, illetve ti találkoztatok már ilyennel vagy ehhez hasonlóval? Akár ha csak valami miatt csalódtatok a párotokban.



2020. nov. 14. 23:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is gáz. Nekem eszembe se jutna. Mondom ezt úgy, hogy normális tisztálkodás utáni anált szeretem csinálni de nekem ilyen pisi/kaki nézés már sok

30F

2020. nov. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
4%
Na, anál, egyik 19, másik egy híján 20.
2020. nov. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A párod aberrált elembeteg.

Nem voltak előzmények?

2020. nov. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
57%
Lehet én vagyok a fura, de mi a párommal egyáltalán nem zavartatjuk magunkat egymás előtt ilyen téren. Simán van hogy az egyikünk kimegy pisilni, a másikunk meg megy utána és ugyan úgy folytatjuk a beszélgetést közben mint előtte. Nagydolognál is előfordul hogy ha kell neki valami a fürdőből simán bejön érte, váltunk néhány szót aztán hagy békében kaksizni. Mondjuk ezek magától a tevékenységtől függetlenek, nem azért vagyunk ott hogy konkrétan a folyamatot lessük hogy kakil a másik.
2021. febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!