Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez volna a nők titka? Sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez volna a nők titka? Sikerült megfejtenem?

Figyelt kérdés

Azért akarja rámerőltetni, hogy azt csináljam, amit valójában nem akar, mert azt akarja, hogy én azt csináljam, amit én akarok, nem pedig amit ő.

Akkor megyek át a teszten, ha nem engedek a hisztinek, akkor sem, ha szakítással, megcsalással fenyegetőzik. Ha így is kiállok a saját igazam mellett és leszarom őt, akkor elismeri, hogy férfi vagyok.

Ha engedek, mert rendes akarok lenni, vagy félek, hogy elveszítem, akkor megbuktam, onnantól nem vagyok férfi a szemében.



2020. nov. 15. 10:05
1 2 3
 1/24 Noren1989 ***** válasza:
90%

Szerintem nyugodtan elfeledhetjük ezt a fordított pszichológiát.

A legtöbb nő ennél sokkal egyszerűbb dolgokra vágyik.

2020. nov. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Elvesztettem a fonalat az első 2 sor után 😄
2020. nov. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
És még azt mondják, a nők a bonyolultak....pedig elég lenne csak a gyiken olvasgatni az itteni pasik agyszüleményeit. Ez például egy újabb fényes gyöngyszem. Örök tisztelet a kivételnek.
2020. nov. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
15%
Egy tuti, én vidéken lakok. Van több mérnök ismerősöm, van feleségük. A pasi keresi a több pénzt, de tulajdonképpen nem ők kezelik, a nők teszik félre h bővítsék a lakást. Az összes nő lakásmániás, a pasit nem érdekli, csak legyen normális a ház. De a nők minden éven építtetni akarnak valamit, vagy felújíani valamit, vagy új autót venni a pasi pénzén (ha az keres 400 at a nő meg 150 et, akkor egyértelmű)
2020. nov. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
26%

A legtöbb nő ennél sokkal egyszerűbb dolgokra vágyik.


pénzre

2020. nov. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

4 azért erőszakoskodik az új autóval, hogy a pasi leordítsa, asszony kuss a neved! Ettől boldog.

Ha a pasi tényleg megvenné neki, akkor csalódna.

2020. nov. 15. 10:11
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Reménytelen. Egyébként de, igazad van a drámakirálynő pároddal pont kiegészitek egymást, mint a borsó meg a héja.
2020. nov. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod van? :D Ha a parom ilyet szolna, hogy kuss van, aznap cuccolhatna el innen. De ha nem beszel csunyan, de folyamatosan ellenkezik az elkepzelesunk dolgokrol, akkor is, mert annak sincs ertelme. Jo esetben egy par alapbol kozosen ugyanazt akarja, nem pedig probaljak folyamatosan egymasra eroltetni az akaratukat.
2020. nov. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Én csak élnék békében, de úgy látszik, a nőknek ez túl unalmas.
2020. nov. 15. 10:25
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
A tiednek maximum
2020. nov. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!