Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez volna a nők titka? Sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez volna a nők titka? Sikerült megfejtenem?

Figyelt kérdés

Azért akarja rámerőltetni, hogy azt csináljam, amit valójában nem akar, mert azt akarja, hogy én azt csináljam, amit én akarok, nem pedig amit ő.

Akkor megyek át a teszten, ha nem engedek a hisztinek, akkor sem, ha szakítással, megcsalással fenyegetőzik. Ha így is kiállok a saját igazam mellett és leszarom őt, akkor elismeri, hogy férfi vagyok.

Ha engedek, mert rendes akarok lenni, vagy félek, hogy elveszítem, akkor megbuktam, onnantól nem vagyok férfi a szemében.



2020. nov. 15. 10:05
1 2 3
 11/24 Noren1989 ***** válasza:
100%

Bástya, akkor éljél békében.

Akadályoz ebben valaki?


Vagy csak nem jutott dinnyeföld?

2020. nov. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
27%
Van benne valami. A házi csicskàk kiábránditoak. Csak ez épp ez mindkét nemre vonatkozik.
2020. nov. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Akkor vagy a béke, vagy a nő?
2020. nov. 15. 10:28
 14/24 Noren1989 ***** válasza:
96%

Meg lehet oldani a kettőt egyszerre, csak ahhoz alapból kell némi lelkibéke, meg az, hogy az ember fel tudja dolgozni az őt ért sérelmeket.


Neked úgy tűnik, hogy utóbbi kicsit nehezen megy.

2020. nov. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom kérdező.En ha azt mondom valakinek, hogy szakítok veled ezert meg azert, akkor annak nyomós oka van, mert általában sok esélyt adok es birka türelmem van az emberek fele. De ha atlep egy határt es en ezt kimondom akkor végleges szakítás a vege. Nem is értem azt amit írtál, van aki ezt a mondatot fenyegetésnek használja? Az gáz.
2020. nov. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Ez nem mindennapos a nőknél?
2020. nov. 15. 10:41
 17/24 anonim ***** válasza:
Micsoda? 😃
2020. nov. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Ha nem csinálod, amit én mondok, akkor megcsallak/szakítok

Aztán ha tényleg nem csinálom, akkor megint szerelmes lesz belém

2020. nov. 15. 10:47
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Lol, nem, ez egyáltalán nem mindennapos a nőknél. Max a te nődnél lehet az. Normális ember nem zsarolja a párját, legfeljebb megbeszéli, hogy ő mit szeretne.
2020. nov. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Bazz,a pszichiátrián szedted össze a csajt?
2020. nov. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!