Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16-17 éves korban egy párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-17 éves korban egy párkapcsolatba mennyi idő után jöhet szóba a petting és a szex?

Figyelt kérdés
Ne érts félre, nem a szex lenne a célom, de ha már lenne barátnőm, akkor csinálnám is vele :)
2010. aug. 10. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
[0;"vegtelen"[
2010. aug. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Előbb legyen barátnőd, aztán majd kérdezd újra.
2010. aug. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kapcsolattól és barátnőtől függ. Valaki odaadja magát az első hónapban, valakire fél évet is várni kell.
2010. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

16 évesen volt először barátom, ő akkor volt 18 éves.

5-6 hónap után került sor pettingre, szexre 10 hónap után :)

Nekem ő volt az első, neki meg én, úgy gondoltuk, hogy nem fogjuk elsietni. Nem is veszítettünk semmit azzal, hogy később kezdtük. Nekünk így volt jó, minden kapcsolatban máshogy zajlik.


Most 20 éves vagyok, a mostani Párom 25 éves. 4.5 hónap után került sor szexre. Tehát függ a partnertől is, volt-e valaki előtte, és még sorolhatnám...

2010. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem mar 1 honap utan megvolt a petting..
2010. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja es 17/L az utolso valaszvagyok
2010. aug. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
7-9 perc
2010. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!