Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jutassam el baratom agyaig azt h hogyha nala vagyok en nemakarok elmenni hazibulizni a barataihoz a virus miatt? En vagyok ennyire hulye h komolyan veszem? 20/l

Figyelt kérdés
Legyek luzer de kb az kellenne ahoz hogy komolyan vegyek h valaki a lelegeztetogepen legyen?
2020. nov. 18. 11:31
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az itteniekkel nemvolt semmi jatszottak kihasznaltak engem :D csak szexre kellettem nekik persze nem kaptak meg
2020. nov. 18. 12:08
 12/19 anonim ***** válasza:
41%

Lehet menni önkéntesnek a kórházakba segíteni, ha nem olyan komoly ez a vírus és akkor talán szegény ápolónőknek nem kéne heti 6x 12-zni.

3-as voltam.

2020. nov. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%

Érti, érti.

Ha nem érti, akkor úgy marad.

Kinek miből mennyi van, abból gazdálkodik.

Például nem akarsz beteg lenni, és a családodat sem akarod

közvetve, vagy közvetlenül megfertőzni.

2020. nov. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
Én kirúgnám.
2020. nov. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz, nem mégy.
2020. nov. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Rendszeresen bulizgat, tavkapcsolat, hazhoz viszed neki a szex-et, es nem hasznal ki. Aranyelete van.
2020. nov. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt az a baj, hogy a párod nem vesz komolyan téged, vagy mindenesetre a nézetedet. Másszor meg ha megnézed a mai magyar társadalmat, a legtöbb pont leszarja azt, hogy vészhelyzet van. Én se vagyok rettegő, viszont azért felfogom, hogy most nem "békeidő" van, hanem vészhelyzet. Egyszer elmentem egy buliba (egyetemi segítség gyanánt, ez nem kamu), az ottaniak totálisan beleszartak, hogy világjárvány van és ez általános. Mintha nem lenne semmi problémája ma a világnak, csak buli és buli kell. Az megvéd az apokalipszistől is!
2020. nov. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hat elso kapcsolat mindkettonknek ✌
2020. nov. 18. 15:50
 19/19 anonim ***** válasza:
Szakítottatok már?
2021. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!