Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvált pasi, akinek gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált pasi, akinek gyereke is van. Létezik olyan, hogy "ne tudná megosztani magát", és ezért akar inkább szakítani? Ennek semmi értelme, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A pasim elvált, és van egy kislánya az előző házasságából, aki többezer kilóméterre lakik tőle, ezért csak félig-meddig része az életünknek. A párom állandó bűntudatban él, hiányzik neki a kicsi, ezért közel költözne hozzá. Én mondtam, hogy ha erre van szükség, kész vagyok költözni. De azt mondja, úgy érzi, nem képes saját magát kettőnk között megosztani. Tudni kell, hogy maximálisan boldogok vagyunk együtt, testileg-lelkileg-szellemileg, és nem csak én érzem így, BIZTOS vagyok benne, hogy ő is fülig szerelmes. Valami miatt azonban eltaszít magától, szenved a bűntudattól, és inkább szakítana velem, pedig szerintem nem lehetetlen a "kecske is jóllakik és a káposzta is megmarad" elve. Nem kell választania közöttünk. Még csak 37 éves, egyedül akarná leélni a hátralevő életét? Nem értem, van ennek valami értelme? Kérlek, segítsetek, elvált pasik, mi zajlik ilyenkor legbelül? Csajok, valakinek volt hasonló tapasztalata?
2010. aug. 10. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikor váltak el? Mióta vagytok együtt? Azt sem tartom kizártnak, hogy az exéhez akarja visszakönyörögni magát.
2010. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Több, mint négy éve váltak el, én két éve ismerkedtem össze vele, és nem egészen egy éve vagyunk együtt. Az exnejének van barátja, nem hinném, hogy erről lenne szó. Minden általam ismert logikus magyarázat kiesett...
2010. aug. 10. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!