Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi nem kezdeményező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi nem kezdeményező típus, (talán mert félénk, visszahúzódóbb) az azt jelenti, hogy egy kapcsolat során is unalmasabb, visszahúzódóbb lesz?

Figyelt kérdés
vagy az is lehet, hogy egy kapcsolatban kinyílik úgymond és halál szenvedélyes lesz?
2011. nov. 22. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Én is ilyen voltam,és nagyon megnyíltam a csajom elött.

20/F

2011. nov. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Simán lehet.
2011. nov. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megeshet, hogy valami miatt visszahúzódó lett ilyen téren, de ha már régóta együtt vagytok és megbízik benned, akkor megfog nyílni.
2011. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem jelenti azt


kinyílik úgymond és halál szenvedélyes lesz? valószínü

2011. nov. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire megfogott téged, akkor egy próbát megér :) Lehet, hogy az előző kapcsolatában/kapcsolataiban csalódott vagy átverték és emiatt visszahúzódó az elején. Aztán ha tényleg megbíztok egymásban, akkor megfog nyílni.
2011. nov. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy mennyi idősek vagytok?
2011. nov. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én 19, ő 20. még csak ismerkedünk, de a leghosszabb kapcsolata 2 hónapig tartott és egyáltalán nem csajozós.... nem az a kezdeményező típus, az én esetemben is kba szájába kellett adni, hogy tetszik nekem, mire lépett...
2011. nov. 22. 15:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak ismételni tudom magam. Mióta ismerkedtek, hányszor találkoztatok eddig? Mert lehet, hogy tényleg azért ilyen, amit már írtam vagy lehet hogy tényleg alapban nem az az ismerkedős.
2011. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
eddig háromszor találkoztunk és kb 3 hónapja ismerjük egymást. ismerős ismerősének az ismerőse, és mindig mikor találkoztunk nagyon sokan voltunk, szóval nem tudtunk nagyon kettesben beszélgetni
2011. nov. 22. 21:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Simán lehet jó party ne gondolkozz ezen majd kiderül!
2011. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!