Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kb bàrmelyik aktuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kb bàrmelyik aktuális baràtomat simán el tudná csábítani a bnőm ha akarná, akkor valojàban senki nem valo hozzàm?

Figyelt kérdés

A bnöm szép kedves aranyos jokat lehet vele beszélgetni, van vozereje is stb

Mellesleg én sem vagyok ronda de kicsit több bennem a feszko azaz speciel én nem tudnék az ö baratjàval bnöivel igy fesztelen csevegni ahogy ö az en aktualis baratommal vagy màs ismeröseimmel akiket kevésbé ismer.


A párjaim természetes rendszeresen benézik, es azt hiszik azert kedves velük mert lehetne is köztük vmi, ha ugy adodna vagy olyan lenne a helyzet.bnöm valahol ezt élvezi is de ez érthetö.minden nönek jol esne.

Akadt olyanra is pelda, hogy az aktualis baràtom neki kezdett udvarolni azzal sem törödve hogy ott vagyok. Es vele akart járni.(bnömnek van baràtja es imàdja, soha el sem hagynà.)


Azt nem èrtem lassan hogy leszamitva egy "gyerekkori"baràtom(ö volt az egyetlen aki el is utasitotta a bnömet mikor vele ki akart kezdeni es altalaban minden csajt le is oltott), nekem egész életemben nem volt még olyan barátom aki ne hodolna be a bnömnek, vagy ne flörtölne vele, vagy ne öt tekintené mellettem az etalonnak.


Most epo ismerkedési szakaszban vagyok amugy es olyan rossz már ezt elöre "tudni" is, hogy na ö sem maradna mellettem HA bnöm csak egyet is csettintene neki.


Most ennek az egesznek mi az oka hogy engem senki nem "szeret"soha, ha bnöm megjelenik vagy senkinek nincs tartàsa hogy legalabb annyit éreztetne a bnöm elött hogy oke hogy jo csaj vagy de bocsi en számitok neked, elötte senki mèg csak at sem ölel, "gyertyatartovà"leszek.


Most nekem igy kell élnem 80 évig? Vagy ez miatt szakitsak meg egy hosszu baratsagot??(kicsi korunk ota kitartunk egymas mellett joban rosszban)



#mentális nonverbalis hütlenség
2020. nov. 20. 08:22
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

7# amugy van baratja

Pont ettöl boldog, mellette van önbizalma, es sugárzik ettöl es talan ez vetül is ki rola.es ezert is hülye lenne elhagyni plane olyanok miatt akik a bnöjük mellett kezdenének ki vele.

Ha összetört nö lenne, nem lenne ilyen szerintem.

2020. nov. 20. 09:07
 12/25 anonim ***** válasza:

Amúgy a gyerekkori barátoddal valaha alakult valami közteted? Akart tőled valamit?


Úgy gondolom, hogy ritka az ilyen férfi, akit igazán komolyan lehet venni. Tehát a saját veszteséged, ha találkozol 1 ilyen férfival és visszautasítod őt. Végülis az a tanulság ebből, hogy ha találsz 1 ilyen férfit, akkor meg kell becsülni.

Szerintem elég nagy butaság az, mikor valaki síránkozik a társkeresési gondjai miatt, közben ha találkozik is egy potenciális partnerrel, akkor is lekoptatja, mondván, hogy “nem tökéletes, álmaid párja”. Ez esetben így jártál és idd meg a levét:D

2020. nov. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

#11 Ha van barátja, akkor miért hajt rá annyi férfi? Legalábbis ilyenkor mit tesz a barátnőd? Nem szokta közölni a tényt, hogy foglalt?


“Ha összetört nő lenne, nem lenne ilyen szerintem”


És te összetört nőnek tartod magad? Úgy gondolod, hogy emiatt nem vonzódnak hozzád eléggé?

Ezen változtatni lehet önmagában, és igazán nem a barátnőd tehet róla.. Mégis kicsit úgy jön le, mintha kicsikét őt okolnád, hol ott más problémák is húzodhatnak a háttérben.

Amúgy szingliként is lehet valaki boldog és magabiztos.

2020. nov. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem most.

Az ilyen lehet potenciális partner?


A gyerekkori baratom az hosszu sztori.


Anno bejárkáltunk egy màsik suliba tizenévesen. Megismertünk sràcokat amugy többen voltunk/vagyunk. (Sok màs szep bnöm is van. Csak ö a nekem legközelebbi legszorosabb bnö)

Én jàrtam egy sráccal (életem elsö szerelme, jut eszembe, ö is lesz rta a bnöimet.) Ö nagyon helyes volt, az összes bnöm körülötte ugrált en voltam az egyetlen, aki nem ment oda hozzà, gondoltam ÉN nem fogok beállni ebbe a körbe nem fogok padlot töle, csakazert sem!na szoval es igy kezdödött hogy ahogy teltek a hetek honapok, azt a sràcot igy kizárolag csak en kezdtem el erdekelni. Es eléggé filmbe illö az összes többi is vele. De tenyleg hosszu. Ezt a részt igy kihagyom.

Szoval amig nekem volt baratom, addig ö nagyon hajtott erre a sracra akit irtam. Neki iszonyat tartasa van viszont sràc létère. Azaz ö pont olyan volt, akit jobban érdekelt a foci es hangszerek versenyek is, mint a nök. Olyan szinten volt céltudatos (ma is), hogy nem sok ilyet tudnék felmutatni màs sràcot talàn.

En amugy nem értettem mit eszik rajta a bnöm mert külsöre viszont nem egy favorit.


Aztàn egyszer ugy alakult, kepzeld el az egészet gyerekfejjel, hogy nem volt a suliban a baràtom sem es a bnöm sem es valahogy vele talalkoztam dumàltunk meg ö emlekszik vmi kutyàra is, hogy sètàltattuk, szoval nem akarunk semmit egymastol alapon szinten barátkoztunk abszolut csak ugy, mindenfele agyalàs vagy tervek szandekok nelkül.

Ès beszelgettünk a nöi ffi kapcsolatokrol, az èrzésekröl, szexuàlis dolgokrol. És lassan valahogy elkezdtük felfedezni egymàs testét de nem mint izgalom miatt hanem mint akik tanulnak, ràcsodàlkoznak dolgokra, es nem is léptünk at semmilyen hatàrt.(illetve ez nem olyan volt mint amikor vkik szandekos kéjvàggyal ràstartolnak egymasra, hanem amolyan ismeretlen dolog)

Na szoval ugy ennyivel le is lett tudva minden.

Ö tovabbra is leoltotta a bnömet en meg tovabbra is jàrtam a baratommal aminek elég nehéz vége lett. Elköltöztek a szüleivel ment a siràs rivàs mert engem meg nem engedtek el vele persze a szüleim stc.


Aztan eltelt pàr év es összefutottunk. Akkoriban is megmaradt ez a tartàsa. Szoval onnanstol hogy neki behodol egy nö onnanstol ö fejvesztve menekül tipus. Nala ez vmi reflex is szerintem.

De ahogy elkezdtünk ujra ismerkedni(idösebben)es en meg pont nem vagyok az amugy aki àtlép határokat(bennem amugy is van tartàs joval több mint a bnömben), lassan elkezdtük felfedezni az érzelmek játékàt is a vonz-taszit èrzéseket stb es akkor mondta el hogy mindenre emlékszik(amugy joval többre mint en), es neki en voltam az elsö akinek érezte az idomait stb és kezdett benne kialakulni az, hogy lehet en leszek az utolso is.

Elkezdtün járni egyre jobban alakult minden. Összeköltöztünk etc.

A bnöim full hidegen hagytàk söt nem kicsit le is nézte öket mindig.

Egy összetarto kapcsolatunk volt.


Aztàn vége szakadt.


Es maradt a kör a bnöimmel.

Es azota valahogy nem talàlok olyan sràcot akinek lenne tartàsa vagy legalàbb szeretne szivböl.es ne a bnöm v bnöim èrdekelnék.

Valahol valami talàn félrement.

2020. nov. 20. 09:47
 15/25 A kérdező kommentje:

13# nem èrtem az egészet.


Vagyok en aki ismerkedik. Tegyük fel összejövök vkivel. Akàr nagy szerelem is szenvedélyek meg stb

Mihelyst bejön a képbe a bnöm aki tök mindegy mitöl szerintem de boldog önfeledt beszédes szep nö, csak ennyitöl valahogy összetörik az a szép szerelem, a sràcnak felcsillan a szeme es kezdödnek ezek a játszmàk.

2020. nov. 20. 09:49
 16/25 anonim ***** válasza:
46%
nem azért mondom, de nekem alapelvem, hogy az iylen barinőktől megszabadulok. Nekem is volt iylen fiastal koromban, állati szép nő, a pasik folyton úgy csináltak, mintha hozzám közelednének, aztán csak kibukott mindig, hogy róla kérdezősködnek. aztán volt egy másik szintén ugyanez volt, én kinéztem egy pasit, ő meg egyből haverkodni kezdett vele. Igaz a csaj szingli volt, más barátnőivel is ezt cisnálta és sok esetben a srácok össze is jöttek vele. Pedig elhiheted hogy ez a kedveskedés csak álca, a barátnőd nagyon szemét, direkt rászáll a pasijaidra, miközben úgy tesz mintha csak haverkodna. olyan csaj aki mindig, ismétlem mindig a középpontban akar lenni. Az iylenek elnyomnak és lehúznak, nehogy már azt hidd hogy a barátnőd. Akkor visszafogná magát, nem kedveskedne meg haverkodna a pasijaiddal, egyből áradozna asaját pasijáról és veled is csak úgy találkozna, hogy te a pasiddal ő a pasijával négyesben. Akkor tiszta lenne a sor, ilyen esetben a pasik nem is tekintenek rá potenciális partnerként. A csaj nem tart távolságot egyáltalán. Én megszabadulnék egy iylen barátnőtől. Sőt elárulom neked, a férjemnek is volt egy iylen barátnője, vm nagymellű szőkeség, ők előbb voltak barátok mint ahogy én képpbe jöttem, és onnantól nem tudta elviselni, hogy a haverja figyelme más nőre is irányul, úgyhogy bár nem akart semmit a férjemtől, mégis barátilag ölelgette, szexről dumált vele mintha köztük vm elszakíthatatlan baráti kötelék lett volna és én ne merjek belerondítani. Szerencsére züllött volt, így miután adtunk neki pénzt és nem adta vissza, volt ok rá, hogy kikoptassam.
2020. nov. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy a barátnőd viselkedésében ne lenne szándékosság. Élvezi, hogy körülrajongják. Kérjed meg, hogy a te barátoddal ne viselkedjen így.
2020. nov. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Sztem itt inkább az a probléma, hogy te gyökereket választasz be magadnak. Amit leírtál az egyik kommentben... minek jössz olyannal össze, aki nem veled akart először összejönni, csak épp nem volt jobb? Ha te direkt az ilyen f.okkal jössz össze, meg mindegy, mennyire "rosszfijjjjús" meg tapló, csak legyen veled vki, akkor ne csodálkozz, hogy ilyenek.
2020. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

En nem jövök össze olyannal tudtommal, aki ugy van vele hogy mert nincs jobb. Hol utaltam én hasonlora?


Amugy ha azt nézzük a bnöm lenne ilyen hátso szándéku hogy direkt csinàlnà, az mentesitené az aktuàlis pàrom azalol hogy bedől neki, söt inkàbb ö lesz a több mint én?

2020. nov. 20. 13:50
 20/25 anonim ***** válasza:
Ezek szerint volt már ilyen srác, akit te érdekeltél, nem a barátnôd. Volt már kettô is. Hidd el, lesz még ilyen. A végén úgyis mindenki egyetlen társat keres, aki mellett megállapodhat. Azt az egyet kell megtalálni, ez nem könnyû feladat. Addig hadd hulljon a férgese, sose bánd.
2020. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!