Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mikor vert el bennete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mikor vert el benneteket a barátnőtök? Mikor ütött meg utoljára? Mit tettetek ezután?

Figyelt kérdés
2020. nov. 20. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Sosem vert meg, egyszer kaptam egy fülest, mert hergeltem vitatkozás közben. Odamentem, lesmároltam és bhasztunk egy nagyot méregből. Utána rózsaszín volt a világ. Nem bírom az agresszív nőket. 32F
2020. nov. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Hát, a múúltor, amikó ittuk a bort a TSZ kocsisokka, oszt éjfélt is elütötte mán a kakkukkos óra a tanyán.
2020. nov. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy másfél éve, már nem emlékszem, hogy min vitatkoztunk.

Különösen nem zavart, hadd verekedjen, ha akar.

2020. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Mikor kiderült hogy megcsaltam. De én is bebasztam neki egyet. Így kivitték lettünk.
2020. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
*kvittek
2020. nov. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fizikailag sosem vert meg. Bár úgy vert volna...

Lelkileg viszont hetente legalább egyszer, pár havonta kb lelkileg agyonvert, és beszéltem a "kollégákkal"/sógorokkalm is,őket is ugyanígy. Lelki terror, megalázás, bűntudatkeltés a specialitása, hisz nárcisztikus.

2020. nov. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

Sosem. Egyszerűen mert ismer. Igaz kb 6 évente van szóváltás is köztünk.

Ha megütne, visszaadnám. De nagyon nagyon. Tudja ezt.

2020. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Szerencsére nem csinál ilyet.Ha csak egyszer is megütne,repülne a pcsába.Nálam egy nő tudja már,mi az,hogy tisztelet.Én sem ütöm meg.
2020. nov. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!