Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Kívánjátok a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Kívánjátok a barátnőtöket a nehéz napokon is? Mennyire szegi ez a kedveteket? Vagy nem zavar benneteket, és úgy is szexelnétek vele?

Figyelt kérdés
2018. júl. 8. 08:24
 1/10 anonim válasza:
15%
Erre van kitalálva a szája, és a segge.
2018. júl. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kívánom. Szeretek vérben kardozni.
2018. júl. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jó katona nem ijed meg a vértől :D
2018. júl. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

En meg nyalni is szeretek olyankor. De komolyan. Most ugye a mentstruaciora gondolsz nem? En valahogy szeretem erezni ezt, nyalas es szex kozben is.

Az mar mas teszta, hogy sajnos eddig csak egy lany engedte meg ezt.

2018. júl. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem probléma. :)

31/f

2018. júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden nap nehéz nap!
2018. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát én őszintén megmondom nem szeretem akkor csinálni, viszont ha nagyon kívánná így is akkor belemegyek.
2018. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

En pont ezt szeretem a magyar pasikban, az angoloknak ez a remalma ami nekem tok szokatlan, tehat szabalyosan undorodnak tole ami nyilvan nem nemzetiseg fuggo mert minden nemzetben van olyan pasi aki utalja, csak az angoloknal ez gyakoribb.


En amikor mensizek akkor vagyok a legkivanosabb es ugyan full gusztustalannak tartom az egeszet ugy am block, erzem mindig tulteszem magam de a ferjem spec annyira undorodik tole h a beteteket(kibontatlan) egy kulon furdi szekrenyben kell tartanom.

2018. júl. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
engem a nejem a közelébe se enged olyankor... pedig nem zavarna a dolog...
2018. júl. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én jobban kívánom mint máskor. Nyalni is szeretek ilyenkor :)
2018. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!