Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Jóképű de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Jóképű de bunkó, ribanc vagy rendes de csúnya pasi?

Figyelt kérdés
Miért nincsenek normális és aránylag jól kinéző pasik?
2010. aug. 10. 22:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Van,csak iszonyat ritka. :(
2010. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
És foglaltak már...
2010. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem is az ismerősöm ismerősének az ismerőse hallott már róla,hogy talán léteznek! :D
2010. aug. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

rám azt mondják, h helyes vagyok, de bunkó :D

én tudom, h mikor vagyok bunkó, de akkor megérdemli :/

ezért nemértem...

2010. aug. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
ja,azok,de hát semmi nem tart örökké. Ezek azok a ritka események,amikor az ember örülhet az elmúlásnak :D
2010. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Furcsa, én jóképű vagyok, jól nevelt, udvarias a nőkkel, jó humorom van, és én okosnak is tartom magam, mégsem találok olyan lányt, aki nem egy kis ribanc...
2010. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

81% hány éves vagy?

Én pl. nem vagyok az, soha nem feküdtem le senkivel egyéjszakásban, sőt pénzért sem álltam ki és gazdag fószerokkal sem jöttem össze.

Mindössze egy kapcsolatom volt és 26 vagyok.


De normális pasi sehol.

2010. aug. 10. 22:37
 8/18 A kérdező kommentje:

22:33 aki mindig csak ribikkel találkozott az ő maga is ribi, vagy olyan helyre jár (pl disco).

A nők 80%-a kifogástalan ebből a szempontból.

az már gyanús ha egy pasi ribizi a nőket.......

bár ha 16 vagy nem csodálom.

2010. aug. 10. 22:39
 9/18 anonim ***** válasza:
Engem is jóképűnek mondanak, de ez mondjuk relatív. Viszont az tény, hogy néha bunkó vagyok az emberekkel, de csak akiket nem ismerek. Akiket kedvelek azokkal soha.
2010. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

sajna csak a normális jelzőnek felelek meg... :( sok lánybarátom van, humoros vagyok, megértő és megbízható, és fura mód kedvel a legtöbb lány akivel megismerkedem, persze mint pasi úgy nem igazán tartanak számon :( fenébe is mind "legjobb fiu-barátnőnek" akar :/

én meg olyan lányt keresek aki azért értékelné a belsőt...:( de nembaj mert már egy ideje elkezdtem sportolni, fogyózni és majd megleszek első normális, aránylag jól kinéző pasinak... csak kis türelem:D

2010. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!