Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van az ismerettségi körödben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az ismerettségi körödben olyan helyes pasi, akinek kifejezetten csúnya barátnője van?

Figyelt kérdés

Bátyám haverja izmos, jóképű, nagy kék szemek és most felszedett egy duci, pattanásos, nem is kifejezetten szép arcú lányt. Ha én ilyen jól néznék ki tuti nem érném be ezzel a lánnyal.

Ez nem felszínesség kérdése szerintem. Ez nem barátság, hanem párkapcsolat, úgyhogy igenis számít a külső. (Még mielőtt valaki felszínességgel vádolna.)

Ismertek ti is ilyen furcsa párokat?

24/F


2011. jún. 4. 22:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Te külső alapján ismerkedsz, ő belső alapján ismerte meg. Neked mi bajod? Sok ilyen "furcsa pár" van még:) Tudod ők szerelmesek veled ellentétben;)
2011. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
a szerelem vak, ez nem újdonság. örülj neki hogy nem jelent számodra konkurenciát :)
2011. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Az emberek mindig is imádták bántani a csúnyákat, a kövéreket, véznákat, kancsákat.

Jó rajtuk le vezetni a feszültséget. Te is ezt teszed, bántod háta mögött, mert hogy meri jól érezni magát, hogy mer egy szép mellett lenni.

Kérdésre válaszolva, igen, én is láttam már nagyon csúnya lányt srác mellett. Csak néztem. Érteni nem értettem, miért tetszik neki, de az ő dolga.

2011. jún. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
De lehet, hogy neki szép. Neked meg nem. De neki kell, hogy az legyen, nem neked.
2011. jún. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A világért se akartam megbántani amúgy senkit. Főleg azt a lányt nem mert egyébként aranyos, humoros. Csak fura. Nála még nekem is szebb barátnőim voltak, pedig nem vagyok akkora adonisz, mint az a pasi. Na persze ízlések és pofonok.
2011. jún. 4. 22:06
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Rossz alapvetésből indulsz ki. Te azt gondolod, hogy akit te szépnek látsz, azt más is annak látja. Csakhogy mindenkinek más az ideálja, és ez nem függ attól h az illető hogy néz ki. Neki az a lány jön be, neked nem. Ennyi. Gondolhatod, hogy nem lenne vele, ha nem érezné jól magát mellette, nem lenne vele elégedett mind külsőre és belsőre.
2011. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen és fordítva is. Istennőszép lányt, csufi, zsíros fejű, alacsony gyerekkel... és szerelmesek. Láthatóan nem játsszák meg.
2011. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Van egy srác aki régebben ilyen kis miss cicababákkal járt, aztán most meg összejött egy alacsony, kövér lánnyal. Arcra nem mondom hogy csúnya, de mivel kövér, elég pufók arca van. Hát meglepődtem rajta, mert ez a srác annyira jó pasi volt mindig, hogy az egész suliból rengeteg lány oda volt érte. Aztán pont ilyen lány választott. De már 3 éve együtt vannak, és dúl a szerelem. Az előző barátnőivel szinte minden héten szakítottak, ezzel meg sem gondjuk.
2011. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Egyébként ha ilyen párt látok, akkor a szebbik fél iránt mindig rokonszenvet érzek, mert miylen kedves, hogy a belső értékekért szeret valakit. De a csúnyábbik fél miatt meg olyan furcsa érzésem támad, mintha ő meg csak a külsejéért szeretné a másikat.:D

Oké persze ezek csak az én rémképzeteim, de gondolataim megosztom. Remélem nem fog túl nagy felháborodást telekeni, csak filózok itt... És nem ítélkezem, hogy ne ítéltessek. :( Bocsi ha megint csak goromba voltam.:(

2011. jún. 4. 22:11
 10/18 anonim ***** válasza:
nem. de utcán sokszor látok jó csajt béna sráccal. én sem értem, de mindenki a saját ízlése alapján dönt. kinek mi tetszik. :)
2011. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!