Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálják igy a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják igy a pasik?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki hiv elég sok helyre, de mindig talál rá kifogást hogy miért hivott, de szerintem nem csak azért mert unatkozik, meg hogy segitség kellene neki szóval nem tudom hogy most mi is van
2010. aug. 11. 00:29
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

lehet be jövök neki? msnen is jól el vagyunk

ha be jövök neki aztse tudom mit mondjak neki:S

szerintetek mit gondolhat a fiú?

2010. aug. 11. 00:31
 2/22 anonim ***** válasza:
Én se h most mit kérdeztél:S:/pedig annyira segítenék:/:(
2010. aug. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

na így most már igen:)..na szval szerintem is bejössz neki csak még nincs annyi bátorsága bevallani h mit is érez irántad:)

Am te vagy az Réka?:O

2010. aug. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Mert felakar szedni, vagy megakar csókolni azt pedig úgy tudja ha elhív,mert akkor leszel az ő közelébe.

Ő nem a szavak embere akkor hanem a tetteké-

Jóéjt 17/L

2010. aug. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
ANYA! LEGYŐZZÜK A LICH KINGET!!!
2010. aug. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Az miert kifogas ha hiv valahova? Orulj inkabb neki. Esetleg neked nincs kedved menni vele?


Ahogy en tudom azt hivjak kifogasnak, ha kitalal valamit, hogy ne kelljen sehova mennie veled.

2010. aug. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

én szeretek vele menni mindenhova, csak kicsit feltünő hogy mindennap le jönn és el hiv valahova, réka? nem réka vagyok:)

nem irtam le érthetően?hát az lenne a proglémám hogy van egy fiú aki mindig el hiv valahova de azt mondja hogy unatkozik és megkérdi nem jösz velem a játszotére? igy értet?:)

2010. aug. 11. 00:48
 8/22 anonim ***** válasza:

0:33 vagyok.


amikor csak a fo kerdesd lattam, arra irtam azt. De miutan meglattam az elso kommented, mar az a velemenyem, hogy bejossz neki.

2010. aug. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
00:48 ha gondolod énis hívhatlak minden nap:$:)Am már utánna írtam h értem a kérdést és válaszoltam is^^:)
2010. aug. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

ja bocsi, hát akkor miért nem mondja meg vagy célogatna rá?

akkor én is csinálnák valamit a dologba hogy össze jöjjön, mert nekem bejön a fiú:$

2010. aug. 11. 01:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!