Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálják ezt a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a pasik?

Figyelt kérdés
Az exemmel már rengetegszer kibékültünk...de most megint külön vagyunk:/ úgy volt,hogy találkozni fogunk,de napokig nem beszéltünk..ezért megkérdeztem tőle hogy mikor ér rá.erre csak annyit mondott h elutazik pár napra,de ha haza ért jelentkezni fog...na ez volt egy hónapja és még mindig semmi..azóta nem is beszéltünk...:( az a baj hogy mindig reményt kelt bennem,ez mire jo neki,ha utána ott hagy? szerintetek miért csinálja ezt? vagy mit akarhat tőlem?? (mert én nem tudom) nekem mit kéne ilyen helyzetben tennem?? Előre is köszi(:
2011. júl. 21. 20:31
 1/3 SancikaJohnny ***** válasza:
En fiu vok, nem vagyok nagyon tapasztalt ilyen teren, de en is csin mar ezt... Sztem haggyad ot beken, mert ha van kedve sexre, vagy csak unatkozik, akkor leakaszt teged, es te ugrasz is...nem kell neked ilyen fiu...! Vagy tedd feltekennye, es akkor meglatod,h mik az o szandekai, hidd el, addig csak jatszik veled, amig lassa,h te akarod ot...inkabb o szaladjon utannad...:D
2011. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajna erre nem tudok mit mondani: keress valaki mást. Add neki vissza, járj el ismerkedni. Ha hív, ne vedd fel, ha ír, ne válaszolj. Csak magadat teszed tönkre azzal, hogy reménykedsz benne.
2011. júl. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki már nem érdekled.
2011. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!