Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyedüllétet válasszam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyedüllétet válasszam vagy maradjak mellete?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok de fizikailag eléggé el vagyok átkozva. 170cm magas vagyok vékony, szinte gyerekes testalkattal. Mindemellet introvertált is , nem mondanám antiszociálisnak magam, de viszonylag nehezen nyílok meg mások előtt. Eddig nem volt nagy sikerem a nőknél...csupán szexkapcsolatom volt.

Most úgy alakult, hogy van egy lány akinek tetszem és nekem is szimpatikus ő. Ő kapcsolatot szeretne. Én is benne voltam az elején de ahogy kezdem megismerni úgy látom, hogy nagyon nem illünk össze. Én aktív, sportos életet élek, állandóan járok túrázni mindemellett szeretek viccelődni és a legrosszabb dolgok pozitív oldalát nézni. Ő ennek pont az ellentettje. Otthonülő típus, állandóan komoly, sportolni szeretne de mindent túl veszélyesnek tart, mindig a negatív dolgokon kattog az agya...közös témánk szinte semmi. Én nagyon igyekszek a kedvében járni de neki szinte semmi nem jó. Mindemellett állandóan más férfiakról beszél, hogy mennyire jófejek voltak meg miegymás. Erős karaktere van, meg van győződve, hogy mindent jobban tud (pl. szerinte balesetek nincsenek...csakis figyelmetlen, felelőtlen emberek). Ha nem értek egyet vele akkor jön a fejmosás.

Őszintén én nem érzem jól magam mellette de ugyanakkor érzem, hogy ha szakítok vele akkor egyedül maradok örökre. Állandóan magamban keresem a hibát mert nagoyn meg akarok felelni neki...habár ő is csak bennem keresi a problémát. Fel sem merült, hogy ő is kéne változzon és ez bosszant valójában. Én szeretnék egy kapcsolatot de nem egy olyat ahol csakis én kell alkalmazkodjak. Ugyanakkor félek, hogy hosszú távon meg fogom bánni. Ti mit tennétek a helyemben?


2020. nov. 22. 19:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok.

Azt tapasztalatból mondom, hogy csak az tudja jól érezni magát egyedül, úgymond élvezni az egyedüllétet, aki már nagyon megjárta. Akár többször is.

Én is így vagyok és nem biztos, hogy ez egy ideális állapot, de én most így nagyon jól érzem magam (évek óta már), nem arra gondolok, hogy miért lenne jobb egy társsal, hanem arra, hogy miért jó így. Ezt úgysem érti, aki nem élt még "társas magányban".

De mivel párkapcsolatban élni nagyon jó is lehet, azt mondom: élvezd a hobbidat és ne legyél olyannal, aki lehúz, károsít, visszahúz, stb.

Mert a kapcsolatod a leírásod alapján olyannak tűnik.

2020. nov. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...nem is tudjátok milyen sokat segítettetek. Be kell lássam, hogy ha menthető kapcsolat lenne akkor most vele beszélgetnék és nem lennék itt. Amióta kiírtam a kérdést próbáltam vele megbeszélni de nem volt nyitott a kommunikációra, marhaságnak és felesleges drámázásnak tarotta. Most én is úgy érzem, hogy jobb lesz nélküle...már nem is tartok annyira az egyedülléttől.
2020. nov. 25. 20:31
 13/13 anonim ***** válasza:
Örülök! Lesz esélyed a boldogságra, így vagy úgy!
2020. nov. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!