Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig a férfi akarjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a férfi akarjon megfelelni a nőnek?

Figyelt kérdés

Érzésem szerint olyan srác vagyok, aki (legalábbis eleinte) a nők álma: mérsékelt, jól ki tudom fejteni a gondolataimat, izgalmas, de ha kell azért határozott. Állítólag jóképű is. Viszont minden kapcsolatom zátonyra ment, pedig a kapcsolataimat, barátnőimet mindig irigyelték mások.

Most, hogy tudatos döntés nyomán 3 hónapja egyedül vagyok, végiggondoltam pár dolgot. Én tényleg mindent igyekszem odatenni a páromnak, ha szeretem, sokszor rendesen zavarba hozom őket a rengeteg kedvességgel, előzékenységgel. Spontán ajándékok, hétvégi kiruccanás, meglepetések. Szerintem mindez nem papucsság, ha már kapcsolatban vagyunk.

Ennek ellenére mégis mindig elvárások jöttek, mintha tényleg soha semmi nem lenne elég, amit őszintén szólva most már idegesítőnek érzek. Példa: töltsünk több időt együtt, ne túlórázzak, úgysem kötelező. Igen ám, csak akkor hétvégén nem megyünk sehova (most amúgy se, de általában), illetve közös életre kéne félretenni is pénzt. Viszont, mondom én, lehetne csökkenteni az edzőterembe járást, heti 5 alkalomról csak 3-ra. Azt nem lehet, mert neki fontos, hogy jól nézzen ki (nekem nem fontos a karrierem ugyanígy?). Másik kedvencem az, hogy ne járjak haverokkal el, szintén az együtt töltött időre hivatkozva. Elmondom, mindössze havi 1-2 alkalomról volt szó hétvégén, ami szerintem nem sok, sőt kevés.

Amikor legutóbbi párommal 2 év után már szinte közel voltunk a házassághoz, az utolsó pillanatban szakított, mondván nem áll még készen, meg ismerkedni akar.

Hol rontom el? Egyáltalán, nekem kell mindig változtatni, megfelelni? A nők miért nem tesznek, adnak cserébe semmit?



2020. nov. 23. 19:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
xd
2020. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
5%
Néha kicsit bunkónak kell lenni hogy nekik is hajtaniuk kelljen. Ha mindig csak jót kapnak tőled, unalmas leszel.
2020. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2: lehet, de megint benne van ebben, hogy én legyen másmilyen. Eközben ők mindenre kifogást találnak, semmi sem jó soha eléggé, fogadjam el őket olyannak, amilyenek.
2020. nov. 23. 19:17
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem a megfelelő lányokkal vagy együtt. A legtöbb ismerősöm ahogy jómagam is, az egyetemi évek alatt jöttük össze a párunkkal, a semmiből kezdtük közösen és mindent közösen értünk el. Megosztottuk az életünket a párunkkal és senki soha nem számolta hogy ki mennyit adott bele. Amennyit csak tudott. Ne üresfejű, követelőző lányokkal ismerkedj.
2020. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Ahogy már írtam "xd" de hozzáfűzném még, hogy semmi értelme nincs itt hülyenőzni addig amíg nem ismerjük a sztorit az exeid oldaláról. Ki tudja mik voltak az ők áldozatai, miben jártak ők a kedvebe, mit felejtesz el ideirni annak érdekében, hogy a komplett férfi nemet a komplett női nem áldozatának tudd beállítani.


Annyiban meg talán csak maradhatunk, hogy vannak nagyobb problémák is annál, hogy a társad több időt szeretne veled tölteni. Felesleges emiatt mártírkodni.

2020. nov. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Talán, de csak talán!, Ha sem engedsz, akkor lehet hogy dacból ő sem. Mint ahogy írja a felettem szóló is.

Ha több időt szeretne tölteni veled, az miért baj?! Nem az a normális, ha 2 ember szereti egymást?

Egyébként nagyon picsogósra sikerült ez az írás. Gondolom rólad is tudna mit mondani az exed

2020. nov. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
sok buta nő itt is
2020. nov. 23. 19:36
 8/17 Noren1989 ***** válasza:
92%

Hujjaj, most aztàn jól megmondtad.


Nos, bàstya.

Komolyan mondom. Növessz agyat. Főleg EQ-t. Nagyobb hasznodra lesz, mint a fröcsögés.

2020. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%

"pedig a kapcsolataimat, barátnőimet mindig irigyelték mások."


Aha, mesélj még.

2020. nov. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
A kérdésedre válaszolva, azért akarjanak most megfelelni a férfiak mert eddig mindig a nőknek kellett és kell, gondolj csak bele, hogy mi nők mennyi mindent teszünk azért, hogy nektek megfeleljünk
2020. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!