Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan 1 eve vagyunk egyutt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 1 eve vagyunk egyutt tavkapcs mindkettonknek elso kapcs. A baratom jar diakmunkazni de nem orulne mondta ha csak betoppannak ugy hozza. Es nemtudott valaszt adni ra h miert pontosan. En meg sirtam. Mit mondtok erre?

Figyelt kérdés
A pasik nemzeretik ha csak ugy megjelenik a parjuk? Meglepjuk oket
2020. nov. 24. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapszabaly: sosem allitunk be sehova elozetes figyelmeztetes nelkul. Soha.


A sajat erdekunkben.

2020. nov. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ollókezű Edward ***** válasza:
65%

1-es: Én a saját érdekemben mindenhova beállítanék legalább egyszer előzetes figyelmeztetés nélkül.

Kérdező: Nem sírtam volna, hanem megkérdeztem volna, hogy mégis mit csinál, hogy nem örül, ha meglepem. Csak nem más nőket b@ß? A továbbiakat a választól függően alakítottam volna.

2020. nov. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bárkihez mehet bárki, ha az illető mondjuk éppen nincs otthon. Én sem megyek el x km-re úgy senkihez, hogy hátha otthon kapom az illetőt, vagy hátha éppen nála van valaki rokona/barátja stb.
2020. nov. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hivatlanul amugy sem megyunk sehova, miert kivetel a parkapcsolat?


A felremenest ennel szofisztikaltabb eszkozokkel is ki lehet deriteni.

2020. nov. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 3-as válaszolóval. Mindig meg szoktuk kérdezni hogy otthon van-e az illető, alkalmas-e,hogy elmenjek Hozzá?

Te miért ragaszkodsz ahhoz,hogy meglepd?

Én nem örülnék annak ha bárki hirtelen betoppanna amikor nyakig vagyok a takarításba, főzésbe, rövidesen indulok valahová stb. Még a családtagomhoz se szaladok át anélkül,hogy ne kérdeznék rá,hogy otthon van-e, mit csinál, hová készül?


Ezen ne döbbenj le.

2020. nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így kb. olyan, mintha azt várnád el tőle, hogy gyakorlatilag mindig legyen otthon, vagy hogy soha ne legyen nála senki más, mert ha nem így van, amikor váratlanul betoppansz, akkor nekiállsz sírni és hisztizni. Vagyis kb. azt várod el, hogy mindig a rendelkezésedre álljon. Ez meg így eléggé önzésnek tűnik a számomra, nem kettőtökről szól az egész, hanem csak rólad.
2020. nov. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ha előre szólsz, akkor tuti otthon van, előre rendet rak, vesz olyan kaját amit szeretsz stb.

Lehet, hogy alapvetően nem egy rendszerető típus, kellemetlen helyzetbe hozod ha odamész, aztán tiszta rumli a lakás, ott vannak a barátai és épp játszanak meg pizzát esznek. Rohadt kellemetlen lenne.

2020. nov. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!