Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kapcsolatot kialakítani vele?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt a nyaralásunk közbe de sajnos nem nem nagyon beszélgettünk mert nem úgy alakultak a dolgok ahogy terveztem. De mikor hazajöttünk felvettem MSN-re és elkezdetem vele beszélgetni. Már úgy érzem hogy nem tudok mit kérdezni tőle, mert már szinte mindenre rákérdeztem (mi a kedvenc filmje/étele/itala/szabadidős elfoglaltsága/zenéje/édessége stb.) Ő nem nagyon kérdezett tőlem, esetleg néha visszakérdezett, hogy "és neked?". És hát találkozni nem nagyon tudunk mert messze lakunk egymástól. Szerintetek hogyan tudnám felkelteni az érdeklődését, és kapcsolatot kialakítani vele?
2010. aug. 11. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha már nem érdeklődik irántad, akkor igencsak nehézkes lenne ÚJBÓL felkelteni az érdeklődését.


[link]

2010. aug. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az egy dolog, hogy messzire lakik. én továbbra is irogatnék neki, hogy várja e a sulit, vagy ha dolgozik akkor mizu a melóval. vagy mikor megy bulizni,stb. meg írj magadról is bátran. és ha már ő is kicsit konkrétabb és szinte tényleg mindent tudtok egymásról, akkor nyugodtan rákérdezhetsz telefonba vagy sms-be vagy msn-en, hogy nem e randizna veled? és ha igent mond, akkor akár el is utazhatsz hozzá, vagy ő hozzád. azt hogy hogyan és hogy meddig, az majd kialakul vagy kitalálod. mert tudod: mindent meglehet oldani, csak nagyon akarni kell.
2010. aug. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jah és még azt hozzátenném hogy velem egyidős, és nincs pasija.
2010. aug. 11. 10:14
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. aug. 11. 10:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem mondj le róla úgyse fog vele összejönni
2010. aug. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ha így akarsz vele kialakítani egy párkapcsolatot, az már rossz. Én arra szavazok, hogy első látásra nincs szerelem, ennél meg nyilvánvalóan erről van szó.

3 féle szerelem van, illetve ezek mind csak rajongások lehetnek. Akkor vagy szerelmes, ha van:

- Testi vonzalom

- Lelki vonzalom

- Szellemi vonzalom

Itt nálad hiányzik a szellemi vonzalom, ami abból nyilatkozik meg hogy nem tudsz vele miről beszélgetni.

De ne aggódj, majd te is megtalálod az igaz szerelmet. :)

2010. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nah most akkor kire hallgassak?
2010. aug. 14. 14:24
 8/8 anonim válasza:

Utolsó kommentelő vagyok.

Hát azt neked kell eldöntened, mi csak a véleményünket mondjuk el, a választ nem tudjuk a kezedbe adni, neked kell döntened mit csinálsz.

De ha engem kérdezel, akkor hagyd a csajt.

2010. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!