Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátom aki lány....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom aki lány. Szeretnék vele kapcsolatot kialakítani. És hogyha vissza utasítana vagy pedig ha szakítanánk akkor a barátság megmaradna?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy nem.
2011. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gorogyeckij válasza:
jaja én is ebben a dillemába vok de nekem azt tanácsolták h mindent v semmit
2011. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, kérdés, hogy mi a "minden" és mi a "semmi". Melyik ér többet, egy barátság vagy egy szerelem. Nem, nem olyan egyszerű a kérdés, mert a szerelem általában elmúlik (ha meg szerencséd van, akkor valami más jó lesz belőle), de a barátságot ezért feladni nem mindig éri meg. Persze esete válogatja.
2011. jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönöm szépen a válaszokat:) akkor nem próbálkozom :)
2011. jan. 19. 17:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen helyzetben voltam az exbarátommal.2 évig barátok voltunk,rengeteget jártunk össze,szinte minden nap..sőt,minden nap...beszéltünk.Utána összejöttem vele,és most 2 hete kb.,másfél év után azt mondtam,hogy nekem elég volt.Megbeszéltük,hogy barátok maradunk,de nem igazán akar összejönni,mert ő még mindig szeret,és minden egyes beszélgetésünknél kipattan,hogy miért is szakítottam vele.Alig keressük egymást,inkább ő keres engem,és bevallom,néha már zavaró...szóval,az én tapasztalataim alapján nem igazán jöhet össze így újra egy barátság.Már szakítás után.Ha meg szereted,és úgy vagytok barátok,az meg neked rossz,mert a lánynak lesz még pasija,és más pasival látni,közben meg jópofit vágni...miközben legszívesebben ordítanád a világnak,hogy szereted...hát,nem lehet jó érzés...
2011. jan. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha kihevertétek a szerelmet.
2011. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gabriell88 ***** válasza:

utsónál a pont, de szerintem ez emberfüggő is.Mert mindenki más elveket vall.

Én pl nem egyszer voltam már ilyen helyzetben és a barátság ugyan úgy megmaradt, persze kellett egy kis idő, de ugyan úgy jóban maradtunk.

Viszont, ha szereted azt csak egy ideig tudod leplezni.Mert egy idő után fojtogatni fog s kirobbansz..

Szerintem szépen lassan közeledj felé.És ki tudja lehet ő életed párja nem?

2011. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!