Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyre lehet ezt még hozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre lehet ezt még hozni? Egyáltalán érdemes? :S

Figyelt kérdés
Lassan 11 hónapja vagyunk együtt a barátommal, úgy érzem valami megváltozott, valami elveszett ami eddig megvolt, lehet azért van mert itthon télleg elég sok gondom van, de most úgy érzem hogy már nem szeretem őt szerelemmel, sokszor mérges vagyok rá, de ő télleg szeret engem és én is szeretni akarom őt, de ez hogy semmi jövő képe nincs ez elég aggasztó... célok nélkül hogy lehet élni?
2010. aug. 11. 10:25
 1/1 anonim ***** válasza:
célok nélkül elég nehezen lehet élni..én is ilyen vagyok a párommal....mi 6 honapja voltunk,,vagyunk,,, együtt,de tegnap előtt azt mondta hogy nem megy neki..én is szenvedek és ő is szenved....sajnos a dolgokat idővel lehet csak helyrehozni..nektek ajánlom azt hogy beszéljétek meg a dolgokat,sokat nevessetek,és ne logjatok egymas nyakan folyton...fiatalok vagytok,a másik vágyik egy kis szabadságra..ha segít a párodnak mondd meg mik az elkepzeleseid vele kapcsolatosanKITARTÁST !!! es fel a fejjel,itt meg nincsen semmi sem veszve...nem szabad ellaposodni egy kapcsolatot...
2010. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!