Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? Tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Tegnap megláttam, hogy párom gyorsan bezárja a messenger ablakot, és rákérdeztem kivel beszélget, és azt mondta senkivel... (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem hittem el, ezért ma reggel megnéztem, hogy megnyugtassam magam. Ahova jár különórára, ott egy másik tanár csajjal levelezett. A csaj a párom kb. minden üzenetére szívecskéket dobott, és azt írta, hogy akkor az óra előtt 10 perccel taliznak gyorsan. Meg, hogy milyen jók ezek a "lopott percek". Párom semmi olyant nem írt, de zavaró volt a sok smiley.. igazából a saját tanárát figurázták ki, hogy nem tudja mi történik. (én se tudom mi történik, nem derült ki, remélem nem az h ők titokban csinálnak vmit.. :( ). Ezután újra rákérdeztem kikkel beszélget mostanában, meg miért titkolózik, de hárított, én felsoroltam akikről tudtam, de nem mesélt erről a csajról.. helyette vigasztalt, meg ölelgetett. Nem tudom mit gondoljak. Nem tudom elmondani, hogy belenéztem, szégyellem, és igazából semmi terhelőt nem írt a lánynak csak nagyon bánt h titkolja, és becsapott :( Nem ismerem a lányt, de zavar, hogy szerintem oda van a páromért.. már máskor is voltak lányok akikkel csak barátilag beszélgetett, de előbb utóbb mindig kiderült, hogy többet akarnának és akkor megszűnt a beszélgetés. Most nagyon bizalmatlan lettem :( 30 évesek vagyunk és 11 éve ismerjük egymást. köszönöm a véleményeket
2020. nov. 26. 11:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, mit szeretnél még...
2020. nov. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
10%

20 éves korotoktól, 11 éve együtt. És csodálkozol, hogy unalmas a létezése?


Miközben: [link]

2020. nov. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
33%
ha már 30 évesek vagytok, bőven ideje a házasságnak és a gyerekvállalásnak, főleg 11 év után. ha ő nem akarja megkérni a kezed, akkor sajnos már nem akar veled elköteleződni. Ha boldogan feleségül venne és nem húzza a száját, akkor minden rendben, de ha látod rajta hogy hezitál, kifogásokat keres hogy nem számít a papír, nincs pénz semmire stb, akkor sanszos, hogy már csak azért van veled, mert fél hogy két szék közé esik, de bármikor dobna egy nagy szerelemért. Ha nem akarod a szingli 35 évesek táborát erősíteni, még most állítsd választás elé mielőtt több időt pocsékolsz rá...35 évesen már nem kellesz a korabeli férfiaknak, ezt is számítsd bele, még kb most van utolsó esélyed egy gyerektelen 30-34 éves pasit találni, 35 évesen már csak az elvált, gyerekes, 45-50 éves pasik fognak utának kajtatni...
2020. nov. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
Azt gondolom, hogy egy kapcsolatban alapvető az őszinteség. Ez nálatok nincs meg, ami szomorú.
2020. nov. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
98%
Egyenlőre nem csinálnék semmit, de nyitva tartanám a szemem. A viselkedése még innen is bűzlik.
2020. nov. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%

Még csak 30 éves vagy, van időd mindenre.

És ha 11 év alatt nem hagytad el magad akkro nem lesz probléma.-


Te döntöd el mit akarsz....várhatsz még ki tudja meddig, hiszel neki vagy nem hiszel neki.


döntsd el mit szeretnél. Van kedved ehhez a kapcsolathoz, vagy nyűg a nyakadon és inkább a megszokás ami mellette szól? Vagy nincs kedved új életet kezdeni, új kapcsolatot, mert idő és energia, illetve kicsi lustaság?

2020. nov. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%
Úgy tűnik még időben vetted észre.
2020. nov. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem igazán értem mit szeretnél még. A "párod" egyértelműen flörtöl, illetve megcsal(t). Ennél világosabban mit szeretnél ???
2020. nov. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
9%
Kis kíváncsi. Szégyellheted is magad!
2020. nov. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
95%
En szejjelcsapnek koztuk.
2020. nov. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!