Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a reakciótok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a reakciótok, ha a barátnőtök kiír egy ilyet (lent) és rákérdeztek, hogy ki írta neki, (fiú, vagy lány), amire ő nem válaszol?

Figyelt kérdés
"Mindig az én szememben leszel a leges legnagyobb kincs az egész világon"!
2014. okt. 7. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
én lány vagyok de ha nem mondja meg ki az az arra utal h nem őszinte és titkol vmit. ha meg elmondaná akér magátol akor eg simán lehetn ez egy baráti irás is akár 1v fiutol is
2014. okt. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szóval idézett? Valaki írta neki? Hogyha pl. egy pasi írta neki, akkor nincs sok esze, hogy kiírta, mert - hacsak nem barát - akkor jelentősége van, ahogy annak is, hogy nem mondta el. Persze az is lehet, hogy barát írta neki, de fél, hogy te másként fogod látni. (És a szemébe mondanám, hogy az illető barátja nem fogalmaz túl jól. :) )
2014. okt. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, nekemis feltűnt a fogalmazási hiba, de nemaz a gond :) ma rákérdeztem személyesen, amire először azt mondta, hogy egy volt osztálytársa, aztán azt, hogy egy lány volt, amiután meg azt mondta, hogy egy fiú(amikoris berágtam) aztán azt mondta, hogy senki... nemtudom, hogy miért jó játszania, nekem ez nem vicces egyáltalán. és most nemis igen bízok benne...
2014. okt. 8. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!