Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 10/10-es kategóriájú nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 10/10-es kategóriájú nő miért jön rá évek után, hogy újra kell kezdeni az ex barátjával?

Figyelt kérdés
Hisz bárkit megkaphat bármire akár a lábujjaira is ráadásul a volt párja egyáltalán nem gazdag,sőt..egy szegény illető, ráadásul más társadalmi réteghez tartozik.. . Vele szemben ugyebár pedig adott egy ízig vérig komoly felnőtt nő!

2020. nov. 26. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szerelemben nem kell logikát keresni.
2020. nov. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A szerelemről hallottál már? Velem is volt már olyan, hogy egyszerre csapta nekem a szelet egy nagyon gazdag fazon és egy átlag fiatal srác, aki épp csak elkezdett dolgozni. Soha nem voltam még olyan szerelmes, mint belé. Értelmes, humoros, jószívű, jól is néz ki...hol érdekel engem az, hogy a másik gazdag, ha nulla érzésem van iránta? Az anyagi helyzeten lehet változtatni, de a jellemen aligha. És az érzelmeknek nem nagyon lehet parancsolni, ha neki az ex kell, akkor az ex kell.
2020. nov. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Fullos nő is lehet buta.
2020. nov. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lenne szerelmes ex barátba? Itt arról van szó, hogy többen kihasználták és most inkább visszamenne ahhoz, aki kevésbé vonzó, de legalább hűséges.
2020. nov. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, rájött, neki nem a felszínes dolgok kellenek... vagy akkorra ért meg arra a kapcsolatra.
2020. nov. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rájött, hogy ő az igazi.
2020. nov. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Közel 6 évig voltak együtt.. 1,5 évig külön voltak, valami hülyeség miatt szakítottak. Nem nem buta nő egyáltalán! Egy nagyon okos nő! És nem használta ki senki. Tudom.
2020. nov. 26. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!