Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ázsiai vagy fekete lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flash! kérdése:

Ázsiai vagy fekete lányok hűségesebbek mint a magyarok, vagy milyen nemzetiségű nők között kevesebb az ilyen megcsalom, meg addig vagyok hűdeszerelmes amíg le nem tudom cserélni egy "jobb partira" kategóriájúak?

Figyelt kérdés

Komolyan mint az autóvásárlás,kész vicc.

Én ha szeretek valakit nem cserélem le miss amerikára sem...

Választ és nem oltogatást kérek.


2014. júl. 30. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
amíg ilyen a helyesírásod ne várj többet.
2014. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem nemzetiség, hanem ember függő.

Kinek milyenek az erkölcsi értékei.

2014. júl. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első te szerintem valami török vendégmunkás lehetsz ha nem tudsz elolvasni egy egyébként helyesen leírt kérdést.

Menj inkább aludni te szánalmas nyomorék pö€$.

2014. júl. 30. 13:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki érdemben hozzá tud szólni a kérdéshez,vagy van tapasztalata nem magyar nőkkel kapcsolatban?
2014. júl. 30. 14:00
 5/7 A kérdező kommentje:

2es válaszoló,értem én mit mondassz, biztos mindenhol van mindenféle ember...

Arra vagyok kiváncsi,hogy egy reprezentatív mintát alapul véve milyen nők hűségesebbek, szeretőbbek, odaadóbbak mint más típusú nők?

2014. júl. 30. 14:04
 6/7 anonim ***** válasza:

az lesz hűséges, akinél kiérdemled.

te is lépsz, ha jobbat találsz, nem? senki sem marad olyannal, akinél úgy érzi, van jobb.

2014. júl. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6os válaszoló veled egyáltalán nem értek egyet, ha olyannal lennék akit hajlandó lennék lecserélni vagy megcsalni akkor szakítanák vele mert nem szeretem eléggé.

Tehát te addig vagy a pároddal amíg elérhető nem lesz egy jobb?

Wow...

A gondolkodásod ugyan racionális, de azért vagyunk emberek, hogy bizonyos emberi tulajdonságokat a racionalitás elé tudjunk helyezni és ,hogy ne az erősebb kutya elvét kövessük.

(Ilyen alapon a fuldokló kisgyerek után ugrás sem jó döntés a nyereség-veszteség arányt figyelembe véve ,mert az életed kockáztatod de nem leszel gazdagabb, nem lesz jobb nőd, se jobb munkád másnap)

Most ismétlem magam de az a baj,hogy az emberek egy autóvásárlás szintjére degradálják a kapcsolatokat, ahogy te is meglátásom szerint.

Én akkor dobok ki valakit ha nem elég jó nekem, nem akkor amikor lesz ló a szamár helyett utóbbi szerintem nem korrekt azzal szemben akit "elvileg" szeretünk.

Érzelmi IQ talán...

És hogy a kérdésedre is válaszoljak:nem cserélem le, és nem csalom meg.

De lehet én gondolkozok rosszul és valószínűleg rosszul vagyok bekötve mert engem már átvertek jónéhányszor én miért ne álljak be a sorba és legyek se**f*j a nőkkel?

Megtehetném, de én máshogy érzem.

2014. júl. 31. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!