Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érzek semmit szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzek semmit szex közben?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban vagyok 1 éve. Van itt egy gond, ami nagyon bánt. Szűzességemet a barátnőmmel veszítettem el. 22 éves vagyok a barátnőm 18. Az első szex nagyon jó volt. Mindjárt elélveztem. Azóta nem olyan jó a szex mind a legelején. Nem érzem azt a csodálatos érzést amit az elsőnél éreztem. Csak nyomom be és ki, de semmit se érzek. Miért van ez? Az előjáték jó. Mégis miért nem érzek semmit szex közben? Megmondom őszintén a barátnőm erről nem tud. Mert ha ezt megmondom neki, azt fogja gondolni, hogy már nem szeretem őt.


Van erre valamilyen megoldás? Én egyáltalán nem élvezem a szexet, a barátnőm pedig igen. Létezik az, hogy semmit se érzek szex közben? És hogyhogy az első szexnél annyira éreztem, hogy mindjárt elélveztem?


2020. nov. 27. 17:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%

Pedig muszáj lenne beszélni erről. A barátnődnek nem tűnik fel, hogy nem élvezed?

A hüvely izmait mi nők képesek vagyunk tudatosan megfeszíteni és ellazítani. Szólj a barátnődnek, hogy szorítson rá a farkadra, amikor benne vagy. De az is segíthet, ha pózt váltotok.

2020. nov. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
60%
Nekem attól van ilyen, hogy túlságosan benedvesedik a barátnőm. Az elején amikor még kicsit szűk, be kell "törni" sokkal jobban élvezem a szexet. Nekem mondjuk annyival jobb a helyzet hogy szereti popóba is hason fekve, olyankor meg eléggé szűk a dolog. :D
2020. nov. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%
Több oka is lehet.Anatómiai nem összeillőség, gyenge kémia, pszichés blokk.Azt is érdemes megnézni, hogy valóban kívánod-e a szexet, vagy csak csinálni "akarod".Minőség vs mennyiség.
2020. nov. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Probaljatok szűkebb pozokat pl oldalrol ugy hogy osszezarja a labait. Vagy allva ugy hogy i elorehajol
2020. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Hátulról szeretjük. Hogyan szorítson rá a farkamra?


2. ő túlságosan is nedves mikor kezdem őt kielégíteni. 2 ujjra is kinyílik, még néha 3 ujjra is.

Na szűk is, és mikor betörök, akkor pedig ő nem élvezi, mert fáj neki az, és nem száraz.

2020. nov. 27. 17:25
 6/32 A kérdező kommentje:
Állva próbáltuk, semmi változás. De azt nem tudom, hogy szorít a farkamra.
2020. nov. 27. 17:27
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Óvszert használtok?
2020. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy hogy szorítson rá a farkadra? Egyszerűen össze kell húznia a hüvelye izmait, amikor benne vagy. Ezt neki kell tudnia irányítani.
2020. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Igen óvszert használunk. Próbáltuk óvszer nélkül is, semmi változás
2020. nov. 27. 17:32
 10/32 A kérdező kommentje:
És aztán fogom élvezni a szexet?
2020. nov. 27. 17:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!