Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érzek semmit szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzek semmit szex közben?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban vagyok 1 éve. Van itt egy gond, ami nagyon bánt. Szűzességemet a barátnőmmel veszítettem el. 22 éves vagyok a barátnőm 18. Az első szex nagyon jó volt. Mindjárt elélveztem. Azóta nem olyan jó a szex mind a legelején. Nem érzem azt a csodálatos érzést amit az elsőnél éreztem. Csak nyomom be és ki, de semmit se érzek. Miért van ez? Az előjáték jó. Mégis miért nem érzek semmit szex közben? Megmondom őszintén a barátnőm erről nem tud. Mert ha ezt megmondom neki, azt fogja gondolni, hogy már nem szeretem őt.


Van erre valamilyen megoldás? Én egyáltalán nem élvezem a szexet, a barátnőm pedig igen. Létezik az, hogy semmit se érzek szex közben? És hogyhogy az első szexnél annyira éreztem, hogy mindjárt elélveztem?


2020. nov. 27. 17:14
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
75%

Szereted te ezt a csajt De őszintén nézz magadba!

Lehet, hogy már unod...

22 éves korban leginkább ez szokott lenni a probléma, ha eddig csak ez az egy nőd volt.

2020. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy farokméretet írhattál volna azért mert az sem mindegy.
2020. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Igazad van, unom már. De nem akarok vele szakítani. Milliószor gondolkodtam azon, hogy szakitok vele, de ez nem megoldás ahhoz. Az első szexem volt ő vele.
2020. nov. 27. 17:37
 14/32 A kérdező kommentje:
17 cm
2020. nov. 27. 17:39
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
#10re: Gőzöm sincs. De mit veszíthettek, ha megpróbáljátok? Persze ne várj rögtön csodát. Ha eddig nem irányította tudatosan a barátnőd a vagináját, beletelik egy kis időbe, mire ráérez, megtanulja, és elég erősek lesznek az izmok, hogy tartósan használja is őket.
2020. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha már unod a lányt, akkor a feje tetejére is állhat. Ne húzd tovább az idejét.
2020. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Mikor orálisan kielégít, akkor olyat érzek, mintha le lenne zsibbadva a makkom. Nem érzek semmit.
2020. nov. 27. 17:40
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha unod, akkor csoda nem lesz. A hossz lényegtelen, a vastagság számít.
2020. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Nem unom a lányt, a szexet unom.
2020. nov. 27. 17:41
 20/32 anonim ***** válasza:
91%

Ha úgy áll a helyzet, hogy "unod", akkor viselkedj férfiként, és ne vedd el sem tőle, sem magadtól az életidőt, és az esélyt a kielégítő párkapcsolatra.


Nem kell a lelkébe gázolni, egyszerűen közlöd vele, hogy ez a kapcsolat neked nem azt adja, amit szeretnél, így te sem tudod neki azt megadni őszintén, ami a valódi lenne.

2020. nov. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!