Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van igazam?

Figyelt kérdés

Pàrom tegnap estig dolozott. Szerettem volna menni hozzá. Erre közölte este még megy sörre reggel korÁn kel.

Ebböl egyik se gond. De félig nála lakok. Kinyitom az ajtót bemegyek, ö jön amikor akar sörözésböl és kel reggel amikor akar. Sose csinaltam ebböl ügyet. Nem kell mellém megvigyázó.


2020. nov. 28. 13:08
 1/5 A kérdező kommentje:

Azon sértödtem meg miért is nem lehetek ott.

Másrol is elmegy este sörre, van hogy egész nap dolgozik stb. Sose volt ez nekem gond.

2020. nov. 28. 13:09
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt fogalmazd át légyszíves mert nem érthető sem a történet sem a kérdés.
2020. nov. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A párod valószínűleg egyedül szeret boltba járni sörért.
2020. nov. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én felhúznám magam, nagyon.
2020. nov. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ott laksz félig a párodnál, de nem maradhattál ott egyedül, mikor ő sörözni ment.


Beszéljétek meg, hogy esetleg össze tudtok-e költözni. Ezek szerint ő még nem érzi úgy, hogy félig-meddig ott laksz.

2020. nov. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!