Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, nem érdeklem. Most nem dolgozik minden nap, van egy kis időnk közösen. Alapvetően sokat megy, kemény a munkája.


Esténként sem szól hozzám már annyit, fáradt, kb tíz percben elmondja, milyen napja volt, vissza nem kérdez. Nekem szükségem van a kedves szavakra, a másik ölelésére. Látványosan ignorál, kerül, elhidegült, arra hivatkozik, hogy csendes. Meg szex nincs már hosszú ideje.


Mikor dolgozik, reggel vagy napközben írásban kedves, mondja, hogy szeret, hiányol, de itthon ennek semmi jele sincs. Pláne nem, amikor egy légtérben vagyunk.


Most, hogy két napból az elsőt eltöltöttük, idegesítem, hogy miért beszélek sokat. Próbálok közeledni, poénkodni vele, semmire se reagál. Még csak nem is bólogat. Ennyivel sem tisztel meg. Teljesen hidegen hagyom. Kérdőre vontam, hogy mi ez.Aztán meg én vagyok a szar, hogy miért csinálom a fesztivált.

Vannak ezek a “me time”-ok, nem kell örökké beszélni oké, nyugodtan telefonozzon, de egész álló rohadt nap már idegesít és zavar engem is. Nem egy szobanövény vagyok.


Nem rá akarok akaszkodni, csak ha írásban tudja ezeket tolni, akkor miért nem cselekszik legalább a hétvégén így?


Mindent megcsinálok neki, talán azért szédít csak szóban, hogy ez maradjon is így.


2020. nov. 28. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mosol, főzöl, takarítasz rá? Hát csak annyira kellesz neki. Nem fogod fel? Menekülj! Akinek fontosabb a telefonja, mint a párja, az vulgárisan szólva dugja azt, és főzzön rá az. Ezt konkrétan kérdezd meg, aztán szakíts.

Meddig tűrsz?

2020. nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, mindent megcsinálok, ahogyan írtad is, de figyelj #1-es, az az érve, hogy nem tud a közösségi médiára se felnézni, nem tud kicsit kikapcsolódni a “g.ci munka” miatt. Este szerintem az ágyban fekve is tudná azt nézni meg nyomkodni, de mindegy. Én lekorlátozom és energiavámpír vagyok.

Sokat akarok nagyon? Szerintem nem. Csak érdekelt volna, velem van-e a hiba ennyire..

2020. nov. 28. 14:47
 3/9 A kérdező kommentje:
Meddig tűrök? Nem sokáig akarok.
2020. nov. 28. 14:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy többé nem kell elvisenie az "energia vámpírt", mert a vámpír szépen elköltözik és egy kedves, aranyos pasit fog keresni. Ő meg élje a nyomorult életét.


Amúgy szerintem van csaja, azzal kommunikál és nem veled.

2020. nov. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret már. Irritálod. Miért kell szenvedni? Szakitsatok.
2020. nov. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Már nem szeret téged. Van neki másik nő/férfi. Azzal kommunikál egész nap a telefonon és nem veled.
2020. nov. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tesz rád, már csak azt akarja, hogy te vess neki véget.
2020. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menekülj, nem tisztel, igazabol ki akarja provokalni hogy te tedd lapatra
2020. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy nárcisztikus pöcs. Hagyd el.
2020. nov. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!