Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a párodnak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párodnak nem tetszene az öltözködési stílusod?

Figyelt kérdés

2020. nov. 28. 20:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

Dobnám.

Ha nem tud elfogadni azzal az esztétikai eszköztárral, amiben jól érzem magam és 100%-ban engem ír le, azzal nem csak a stílusomat, hanem a személyiségemet, az önkifejezésemet és a világnézetemet is leminősítette.

Nem tudnék egy fedél alatt élni egy olyan emberrel, aki kényszeresen meg akar változtatni, és nem fogad el úgy, ahogy vagyok.

2020. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Lecarom. Van pár cuccom amit tudom hogy nem szeret, de nem is neki kell hordania. Ha mondjuk olyan miatt szólna, hogy ne köldökig dekoltált ruhában menjek egy családi eseményére, azt nyilván megfontolnám. De amíg az alap illemszabályoknak megfelel az öltözékem, addig senki ne szóljon bele.
2020. nov. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a véleménye. Olyan ruhákat hordok, ami nekem tetszik. Ha eddig jó voltam neki így és nem hagyott el emiatt, akkor tuti ezután sem fog. Tehát teljesen felesleges lenne emiatt olyan ruhákba öltöznöm, amiben nem érzem jól magam.
2020. nov. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Engem párom nem dobott emiatt. Azért a gimi óta hordott, bolyhos cuccai igazán megértek már a kidobásra, hogy ne úgy nézzen ki 2 diplomás felnőtt férfiként, mint egy kisfiú :D De hasonló esetben én is megfontoltam, ha nem tetszett neki valamelyik ruhám. Nem drasztikusan akarta egyikünk sem megváltoztatni a másikat, csupán véleményt mondtunk, javaslatot tettünk.

De én azon sem sértődtem meg, mikor utalt rá, hogy sportolhatnék. Nem voltam kövér, de kissé formátlan. Hálás vagyok érte, beleszerettem egy remek sportba, új embereket ismertem meg, barátságokat kötöttem. Szóval fejlődtem, pozitív irányba, és ő is. Pont ezért mindig is meg fogom hallgatni a véleményét, hisz eddig sem akart nekem rosszat soha, ahogy én se neki. Maximum, ha valamihez nagyon ragaszkodom xy okokból, akkor nem engedek, és meg is indoklom, miért nem.

2020. nov. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!