Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin sokat számít az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin sokat számít az öltözködés, ha tetszeni szeretnék egy lánynak?

Figyelt kérdés
Nincs jó érzésem a divathoz. Nálam előnyt élvez a praktikum a kinézetnél. Utóbbi időben híztam és a nadrágjaim kicsik rám. Tegnap vettem egy farmert és az a baj vele, hogy nagy rám viszont nagyon kényelmes. Arra mindig adok, hogy ne legyen szakadt, büdös, foltos, de nem volt még olyan ruha rajtam ami olyan lett volna, mintha nekem szabták volna és tökéletesen illene a testemhez.
2017. szept. 10. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jobban tetszene, ha a pasi kicsit kiöltözne. Nyilván nem az a cél, hogy teljesen mást mutasson, mint aki valójában, de azért egy fokkal lehetne elegánsabb mint a hétköznapokban szokott.
2017. szept. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ing-bőrkabát

Elegánsabb farmer vagy ilyesmi

Normális cipő


Elégséges ez.

2017. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy farmer ing kombó szerintem nagyon sokat tud dobni, legalábbis én mindig így megyek. Viszont arra tényleg figyelhetnél, hogy nagyjából jó legyen. Nem kell cuppannia, de azért ne is lógjon. Ha kicsit figyelsz arra, hogy elegáns legyél, azt a lány értékelni fogja, mivel ezzel jelzed felé, hogy ez nem csak egy sima nap, vagy este, hanem a találkozásotoké. 24/f
2017. szept. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát kissé képmutatás, hogy a randin jobban kéne kiöltözni. Nem a ruhájába fogok beleszeretni az csak egy tárgy.
2017. szept. 10. 16:32
 5/14 A legrosszabb ***** válasza:
78%
Hát azért ne strandpapucsban, meg bermudagatyában menj randizgatni... normális hétköznapi öltözet, esetleg a legjobb inged bónuszban, szépen megpucolt csuka, némi illlatszer és let's go! Ha meg túl slamposnak gondol téged a csaj, akkor annyit is ér, ja és örülj, hogy még időben lekopott rólad.
2017. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Oké, akkor leesett hogy te is az a típus vagy, aki kitartja a két kezét, hogy "itt vagyok imádj". Nem az öltözködésébe kell beleszeretni, de neked is jobban tetszik az, ha egy lány csinosan öltözik, mintha lógó pólóban meg bő gatyában megy.
2017. szept. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"Ha kicsit figyelsz arra, hogy elegáns legyél, azt a lány értékelni fogja, mivel ezzel jelzed felé, hogy ez nem csak egy sima nap, vagy este, hanem a találkozásotoké."


De ezt szavakba és érzésekbe is lehetne foglalni nem csak öltözködéssel. Mert, ha tetszik megtisztelem azzal, hogy figyelnes, udvarias, kedves vagyok vele. Csak az a gond, hogy elég felszines a világnézet és, ha esetleg susogós melegítőbe mennék akkor jönnének az olyan előítéletek, hogy nem veszem őt komolyan és egy telepi proli vagyok. Tudom unalmas amit mondok, de szerintem van abba valami, hogy nem a ruha teszi az embert.

2017. szept. 10. 16:37
 8/14 anonim ***** válasza:

ez függhet a randi helyszínétől is, egy sétálós, bárba beülős randihoz nem feltétlen előnyös kiöltözni, de ha valami elegánsabb helyre mentek, akkor illik elegánsabban megjelenni.


az első benyomás fontos, bár nem a legfontosabb, ez igaz, de itt sok minden fogalmazódik meg a másikban. én is arra gondolnék, ha slampos lenne a partnerem, hogy nem igazán vesz komolyan, nem tiszteli meg az alkalmat annyival, hogy jól öltözött legyen. ha a srác személyisége egyébként a későbbiekben tetszik és megfog, akkor már nem tulajdonítanék az öltözködésének nagyobb szerepet, de azért elvárnám, hogy ki tudjon öltözni egyéb alkalomra (pld. egy vacsorához, színházhoz, esküvőhöz stb.). első találkozáskor a külsőnk és a stílusunk beszél helyettünk, és mi tagadás, egy slamposabb öltözék nem sok pozitívat tud mondani. nem kell teljesen kiöltözni és nem magadat adni, pld. én sem vennék fel magassarkút és ruhát első randira, hiszen nem szokásom hétköznap sem így öltözni, de azért figyelnék a megjelenésemre.

2017. szept. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Akkor menj susogósba. Gondolom te se lennél felszínes világnézetű emberrel, így legalább szűrheted...


Azért megnézném, ha öregasszonyokra illő egybe ruhába jönne a nő a randira mi lenne a reakciód. Szerintem nem nagy áldozat egy ing, meg egy farmer és egy kis parfüm. Aki ennyit se bír hozni egy randin az mit hoz az átlagos napjain?

2017. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nem a ruhájába kell beleszeretni...te jóisten hogy lehet ilyet mondani -.-'''' hanem jó benyomást kell kelteni. "Megtiszteled azzal, h szépen felöltözöl"


kérdező, neked nem voltak szüleid akik erre megtanítottak?

2017. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!